Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne rá alkalom hogy 1...

Ha lenne rá alkalom hogy 1 napra visszakapd valamelyik szerettedet aki már elhunyt akkor?

Figyelt kérdés
Ki lenne az?Mit csinálnátok azon a csodás napon?Mit mondanál neki?Boldog lennél hogy viszontlátnád ha 1 napra is csak?
2015. máj. 24. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Edesapam lenne,Aki nyolc eves koromban meghalt.szuletesem utan elvaltak a szuleim es soha nem keresett,nem ismertem.gyerekkent vartam hogy felnojek es felkutassam.erre nem kerulhetett sor.csak annyit kerdeznek hogy MIERT!?
2015. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A heroinista szerelmem, aki túllőtte magát.Megmutatnám neki, hogy mennyire tönkrement a családja miatta és elvinném az apja sírjához.Elmondanám neki, hogy milyen szar ember.Nem lennék boldog.
2015. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet borzalmasan hangzik, de nincs olyan ember, aki nekem hiányozna. Talán anyukám anyukáját hoznám vissza, mert neki hiányzik, de én már vagy 10 éve láttam utoljára halála előtt, nem tartottuk vele a kapcsolatot.

Ha lehet, akkor az egyik macskámat hoznám vissza, és egész nap simogatnám, ölelgetném.

2015. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Senkit nem hoznék vissza. Ami megtörtént, az megtörtént, nem kell ezt bolygatni. A halál az élet része, ez van, el kell fogadni, tiszteletben kell tartani a halottakat. Ha valakid meghalt, el kell fogadni, bele kell törődni.


Pont azért nem hoznék vissza senkit, mert én beletörődtem a veszteségbe és elfogadtam, túlléptem rajta. És szerintem ez a legjobb. Ha valaki vissza akarja még hozni a hallottait, az annak a jele, hogy még nem dolgozta fel megfelelően.

2015. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kegyetlen dolog lenne arra kényszeríteni, hogy válasszak köztük. Mindüket ugyanannyira szeretném látni, és ha csak egyet hoznék vissza, rosszul érezném magam. Inkább senkit.
2015. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!