Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fel szeretném venni a kapcsola...

Fel szeretném venni a kapcsolatot régi ismerőssel, de ő egy híresség. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Mivel híresség,ezért úgy gondolom nehezebb dolgom van.Kb.2éve szakadt meg köztünk a kapcsolat.

Telefonszáma nincs meg,neki se az enyém,lakcímét nem tudom (hacsak ki nem tudnám deríteni,de egy hírességét gondolom még nehezebb).Msnen beszélgettünk régen nagyon sokat,de most az msn nem jöhet szóba.Facebookon írtam neki,ráadásul a privát facebookjára,mert az tuti hogy nem egy kamuprofil (híresség esetébem még azok is nehezítik a dolgot) és oda már csak nem ír annyi rajongó,mint arra,amelyiken hivatalosan,mint énekes van fent.

Nem kizárt,hogy még facebookon ír,de szerintem lehet automatikusan meg se nézi már az e-mailjeit,vagy ha értesítést kap róla,mert azt hiszi valami rajongó.

Most ne nézzetek hülyének,de eszembe jutott,hogy valakinek aki tudom hogy ismeri,és fent van a facebookon (pl. anyukája,tesója,esetleg valami haver) írok,leírom hogy miért szeretnék neki írni,és hátha mondanak valami okosat,vagy beszélnek vele,elmondják neki,vagy megadnak valami másik címet.

Még egy valami jutott eszembe:a régi e-mail cím,amiről nekem írt,amit használtunk.


Mit gondoltok a facebookon érdeklődős módszerről?És,egyáltalán mi mást javasolnátok?

/Nyilván a haverját,tesóját,anyukáját,csak azért kérdezem meg,mert máshonnan már nem tudom./

Egyébként egyáltalán nem rajongóként írnék neki,ne gondoljátok,hogy ez a célom.(Már régen 2 éve sem ez volt a célom)


2015. máj. 24. 20:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Most akármilyen hihetetlen,de biztos,hogy igazi volt.

Ezért nem akartam/akarok sokat írni róla,mert hihetetlennek hangzana és nem hinnétek el és akkor már nem kaphatnék igazán választ a kérdésemre

(Bocsi hogy nem írtam/írok nevet,de tényleg ez volt az oka,és ezt a hitetlenkedést tapasztalatból írom.)

2015. máj. 24. 23:00
 12/12 A kérdező kommentje:
Most kezdhetném írni,hogy miért igazi..de röviden annyit írnék erről,hogy már a stílusából is látszott,aztán küldött nekem képeket magáról is,olyanokat amiket a neten nem láttam róla.Felvett skype-ra,volt,hogy még a haverjával is beszélhettem,de röviden ennyi,ne haragudjatok,de ebbe nem akarok belemenni,mert nem az eredetisége volt a kérdés.
2015. máj. 24. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!