Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez akkor most mi volt?

Ez akkor most mi volt?

Figyelt kérdés

Van egy srac. Joban vagyunk sokat beszelunk es majdnem nap. Sajnos nem ott lakik ahol en de szerintem bejovok neki. Ezt abbol szurtem le ha nem kedvelne akkor talan nem irogatna. Igaz??

De most nem ez a lenyeg. A srac nekem bejon egy picit. Egy baratnommel orak elott errol beszelgettunk, a koztunk levo tavolsagrol. (Nemet a srac) odajon meg 2 baratnonk. Az egyik kozbeszol minden hulye tanaccsal meg okoskodassal, de (lehet direkt) ugy hogy a szituban en ereztem magam kellemetlenul...pedig szerintem egy olyan ember ne adjon tanacsot (NEM IS KERTEM!!) akinek nemcsak tavkapcsolata meg igazi se volt!!

Tisztara ugy allitott be mintha en nem tudnam kezelni a helyzetet, pedig tudom. Csak baratnom kerdezett valamit rola es arra valaszoltam.

Az kozbeszolos csajnak nem is akartam elmondani ameddig valami nem lesz a dologbol (szerintem nem lesz szoval soha nem akartam).

Miert csinalta ezt?? Egyaltalan milyen jogon szolt bele egy olyan beszelgetesbe amirol semmit se tud??



2015. máj. 25. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
túróscsusza
2015. máj. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kerlek normalis valaszt adj vagy akkor ne is kommentelj...
2015. máj. 26. 15:52
 3/3 anonim válasza:
Létezik távkapcsolat, két emberen múlik a dolog. Szerintem megoldható. Mások véleményével ne foglalkozz, tedd azt, ami szerinted jó ebben az esetben. Sok sikert!
2015. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!