Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiányoznak a '90-es évek....

Hiányoznak a '90-es évek. Kérdőjel?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szeretem a régi zenéket, sokat jártam bulizni. Most is nagyon jó érzés tölt el, ha a ezeket a zenéket hallgatom.

Most is elmennék néha bulizni, van olyan hely, ahol jó zenék vannak. De a férjem nem engem. Mindig veszekedés van belőle, ha el akarok menni. Nem érti meg, hogy táncolni akarok, nem pasizni. Imádok táncolni, de nem járhatok el. :(


2015. máj. 25. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Kicsit hiányoznak. De inkább a 2000-es évek.


Amúgy meg mi az, hogy nem enged? Vidd magaddal, és táncoljatok. Ha nem akar, akkor pedig mondd meg neki, hogy te meg otthon maradni nem akarsz. Ne hagyd magad, elvégre nem vagy a tulajdona (pláne, ha oka sincs a féltékenykedésre). Nálam ez már válóok lenne.

2015. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Ne bánd, már nem az mint régen volt. És nem illik férjes asszonyként z urad nélkül menni. Ne szíts vitát, törekedj a békére:D
2015. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Inkább csábítsd el az uradat egy Fenyő koncertre. Nyáron szokott lenni a Margitszigeten, ott kitáncolhatod magad, és őuraságát megtáncoltathatod:DD
2015. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

kapsz egy kis kárpótlást a 90'es évekből:D


https://www.youtube.com/watch?v=6UsFjXF0GJg

2015. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4+Mondjuk Turner meg ér pár napos/hetes ajtócsapkodást:DD Erre én is mennék, akár cirkusz van, akár nem:)
2015. máj. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ő nem szeret menni. Én sem mennék gyakran. Ez évente kb. 4 alkalom, akkor is valamilyen szülinap, névnap van. Egyébként mindig hívom magammal.

És nem a tinik közé megyünk. Van olyan hely a városunkban, ahova idősebbek járnak, régi zenék vannak.

Na az nagyon gáz szemlélet, hogy aki házas, családja van, többé már nem mehet szórakozni. Ő is ezt mondja, hogy egy rendes nő nem jár el az éjszakába. Most akkor mindenki rossz ember, aki elmegy egy buliba?

Nyilván fizikailag nem tud megakadályozni abban, hogy elmenjek. De mindig veszekedés van belőle, ezért az utóbbi időben inkább nem megyek.

2015. máj. 26. 08:43
 7/10 anonim ***** válasza:

*De mindig veszekedés van belőle, ezért az utóbbi időben inkább nem megyek.


De ismerős...:DD

2015. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak classic bulik. Bár nem tudom milyen zenékre vágysz.
2015. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A zenék és az akkori új dolgok hiányoznak, más nem.
2015. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem az emberek mentalitása is hiányzik. Valahogy akkor kevesebb volt a külcsín, több a belbecs.
2015. máj. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!