Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találtam egy valóban érett,...

Találtam egy valóban érett, bölcs, okos, humoros férfit, nehéz elfogadni hogy csak barátok lehetünk (sokkal idősebb nálam). Miért nem találok hozzá foghatót?

Figyelt kérdés

Tíz évvel fiatalabbnak nézi mindenki, így beleestem a csapdába és kissé beleszerettem. :S Hiába ismerkedek a korombeliekkel (18-24), nem találok olyat köztük akiben ezek a tulajdonságok egyesülnének, ráadásul ennyire kellemes mértékben. :)

Szállítsam alább az igényeimet, várjam meg míg idősebb leszek és akkor "érettebb" emberekkel leszek körülvéve? De addig...? Nem tudom kiverni őt a fejemből, pedig nem is néz ki kifejezetten jól de nem számit semmit. :S



2014. aug. 3. 21:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
61%
Várj mig felkel.majd a nap:-)
2014. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem találsz hozzá hasonlót mert nem látsz tovább rajta, és azért nem látsz tovább rajta mert belezúgtál, és csak akkor fogsz észrevenni másokat ha majd akarod is, mert nem is akarsz.
2014. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem zúgtam még nagyon bele! :) Még józan vagyok. Tényleg iparkodok mást találni.
2014. aug. 3. 21:57
 4/34 anonim ***** válasza:
Nem tudsz, mert csak ő lebeg a szemed előtt.
2014. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem igaz. :) Csak megismertem, és azóta senkit se találtam aki azon a szinten lett volna.
2014. aug. 3. 21:59
 6/34 anonim ***** válasza:
Kár, hogy messze laksz.
2014. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Csak nem véletlenül te is valóban érett, bölcs, okos és humoros férfi vagy? ;)
2014. aug. 3. 22:04
 8/34 anonim ***** válasza:
Nem igaz! :) Nem is akarsz találni!
2014. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 ASOT ***** válasza:
tádááám!! Kenzo egy érett igazi férfi! Néha nagyon nyers, de őszinte! :)
2014. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem igaz. :) Nagyon szeretnék találni, nem jó egyedül. :)
2014. aug. 3. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!