Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt kezdem észrevenni magamon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kezdem észrevenni magamon, hogy az idősebb férfiak tetszenek. De ők is csak akkor, ha le tudnak nyűgözni az eszükkel, csak az okos és tanult férfiak érdekelnek . Úgy érzem az én korosztályom nem nekem való?

Figyelt kérdés
Ez normális? A héten volt az érettségi és egy idegen iskolából jött be egy teljesen idegen férfi. Egyszerűen lenyűgözött, magyar és angol tanár egyébként. Annyira jó volt hallgatni és ha hiszitek, ha nem még külsőre is tetszett, pedig nem egy hűűűde. Én 19 éves vagyok, ő meg azt hiszem ,hogy körülbelül 40-45.
2014. márc. 21. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális.
2014. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Anyum és Apum közt 21 év volt. Anya is az eszébe szeretett bele. A gondok nem a korkülönbségből adódtak. :)

14/L

2014. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2014. márc. 21. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!