Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy tudnék találkozni Justin...

Hogy tudnék találkozni Justin Bieberel?

Figyelt kérdés
Hogy lehetséges ez mivel visszavonult és nincs koncert se meet&greet.Nagy álmom válna valóra,ha találkozhatnék vele:)Egyáltalán most hol tartozkodik?Ha jól tudom Amerikában.

2014. márc. 30. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Majd kinövöd.
2014. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
37%
12 éves lány vagy ugye? inkább babázz!
2014. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az meg ki a fene?
2014. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
majd ha lesz koncertje, akkor te elmész és találkozol vele
2014. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Atlanta us-ba koltozott
2014. ápr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2.-es nek 14 éves vagyok nem 12 és köszi,de már rég nem ovis vagyok-,-".Utolsónak köszi.
2014. ápr. 5. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Itt vagyok én vagyok justin bieber megtanultam magyarul és feleségül veszlek hercegnőm kérdező fehér lovon megyek érted
2014. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az utolsónak meg nem kéne szórakoznia ilyenekkel meg amúgy is ki venné be hogy pont így fogalmazná meg meg egyel talán mit keresne ezen az oldalon ami magyar és nem hiszem hogy megtanulna egy Belieber miatt.
2015. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már biztos vannak koncertek. A többiek meg nyugi van nem kell féltékenynek lenni.Talán egyszer (talán!!,de nagy eséllyel nem) lesztek arra méltók hogy Justin Bieber csicskásai lehessetek.
2016. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!