Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » FELPONTOZÁS! Mit tegyek, ha...

FELPONTOZÁS! Mit tegyek, ha olyan unalmas vagyok, hogy nem tudok elaludni magamtól?

Figyelt kérdés

Annyira szánalmas életem van. Azt látom,amit elém rak a facebook. A korosztályom minden tagja menő,párkapcsolattal,jó egyetemmel,bulifotók stb. Külföldön élnek,menők,sportolnak,versenyekre járnak orvosnak tanulnak vagy már végeztek közgazdászként és milliomosok. Buliznak,nyaralnak élvezik az életet. Én? Nekem semmi pénzem,a családom csóró,nem sikerül bejutnom a szájbarecskázott egyetemre,nincs pénzem nyaralni csini ruhákra,sportolni is csak a futás meg a bicikli de semmi izgalom...Buli? Max. ha összeszopom,na jó ilyen még nem volt de már a tököm ki van.

A kérdés: Mivel töltsem ki az életem? Unatkozom nem tudok mit tenni. Még,ha van is épp munkám most szűnt meg sajna 3 hete akkor is csak a hétköznapi baromságok maradnak és nem jut semmi extrémebb dologra. 19/L


2015. jún. 1. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Milliomosok a te korosztályodban ?

Max. apuci pénzén, máshogy nem.


Lehet hogy jó dolog hogy sok pénzük van de mivel ezért egy gyufaszálat nem raktak arrébb ezért ez téged nem minősít kevésbé értékesnek.


És arra nem gondoltál hogy ezeket a képeket pont azért rakják ki hogy az emberek megkajálják ezt a sok felszínes szart ?

Miközben a párkapcsolatuk romokban hever és a haverok is csak addig tartanak amíg el nem fogy a pia és ha valakinek valami baja van az rögtön egyedül marad.


Neked barátok/barátnők nincsenek?

2015. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Színház ez az egész világ, s merő

Szereplő mind a férfi, nő: mindenki

Föl és lelép; jut több szerep is egy

Személyre...

2015. jún. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
vannak barátaim de mégse csinálunk semmi izgalmasat,persze biztos bennem van a hiba és már nem tudom elhinni hogy a többiek felszinesek csak azt látom ,hogy nekem rossz.
2015. jún. 1. 01:23
 4/4 anonim válasza:

Próbáld meg azt, hogy nem másokhoz méred magad!

Ne facebookozz, amíg nem tud örömet okozni mások öröme(ha megerősödsz sok erőt adhat és motiválhat is, addig viszont csak az idődet fecséreled vele)!

Merülj bele a saját életedbe!

A futást és a bicót is lehet élvezni.

Tanulj meg meditálni, ismerd meg önmagad!

Találd ki, mi az amire tényleg vágysz, mi az ami motivál! Legyenek céljaid és lépésről lépésre valósítsd meg őket! Ne sajnáld rájuk az időt és ne vesztegess el feleslegesen egy percet sem azzal, hogy sajnáltatod magad, amiért neked kevesebbet osztott a sors.

Helyette inkább tanulj meg hálát adni mindazért, ami megadatott és fejezd be a szenvedést!

2015. jún. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!