Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnt, hogy...

Másnak is feltűnt, hogy mennyire sablonosak az emberek manapság?

Figyelt kérdés

Dúl az individualizmus..., miközben sablon embereket látok mindenhol, sablon célokkal, sablon ruhákban, sablonos gondolkodással.


Gyakran azok a legjobban sablonos emberek, akik saját különcségüket hangoztatják.



#individualizmus #unalmasság #sablonos emberek
2015. jún. 1. 01:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10 - ilyesmi gondolataim voltak nekem is

A bulis dolog nagyon szomorú, de én is tapasztalom, volt egy társaság akivel korábban gyakran összeültünk, jókat beszélgettünk.

Ma kb. arról szól, hogy leülünk 10-en, nem is szólunk egymáshoz csak unott fejjel megesszük a vacsorát, miközben mindenki a facebookját updatelgeti.

Nekem ez túl bizarr

2015. jún. 1. 01:41
 12/16 anonim ***** válasza:
Szörnyű, de ki kell élvezni ezeket is.. Ennél már csak rosszabb és rosszabb lesz.
2015. jún. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy idézet jutott eszembe erről:

"Amikor az emberek azt csinálhatnak, amit akarnak, általában egymást utánozzák."


A másik pedig azt hiszem, Mikszáthtól van: "Érdekes, hogy az utánzók főleg a nagy, utánozhatatlan egyéniségeket próbálják követni."


Nem pontos, bocsánat. Amúgy igen, én is észrevettem, de ennél sokkal több érdembeli hozzáfűznivalóm nincs. :)

2015. jún. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 piriiiii ***** válasza:
0%
Valaki tényleg utál engem.
2015. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát igen sajnos ide süllyedtünk. Hatalmas technikai fejlődés ide oda, ez lett az eredménye.

Kétlem, hogy jobb lesz a jövőben.

2015. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem régen is ilyen is ilyen volt. Igazad van, de mire jó ez a pesszimizmus, hogy manapság, meg mostanában...
2015. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!