Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúk szemében az a valaki...

A fiúk szemében az a valaki aki buta másokkal, én hogy lehetnék buta?

Figyelt kérdés

17/l

Sajnos kedves, tapintatós, jóindulatú vagyok. Ezekkel a tulajdonságokkal sokszor ráfásztam. Mindenki kihasznál(t). Szeretném ha "ellenfélnek", olyannak tekintenének akitől lehet tartani. A fiúk is csak olyan lányokkal vannak akik lehordják a másikat, mert az nagyon menő..


2015. jún. 1. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az is buta, aki olyanokkal is jóindulatú, akik kihasználják.

Nem a viselkedéseden kellene változtatni, hanem azon, hogy kiállsz magadért és nem hagyod, hogy semmibe vegyenek.

2015. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már sínen vagy, csak így tovább!
2015. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Firedoom ***** válasza:

Szerintem pont olyan irányba akarsz változni amit a fiuk nem kifejezetten szeretnek (magamból kiindulva).

18/f

2015. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se változz meg! Azzal nincs semmi baj, ha rendes vagy másokkal. Persze, azért ne is hagyd magad, de ne válj olyanná, mint a sok elkényeztetett hülye liba, akik azt hiszik, hogy mindent megkapnak. Én személy szerint nem bírom az olyanokat. És az olyan srácokkal sem haverkodok, akik az ilyen lányokat szeretik, mert a legtöbb cigizik, minden nap hullarészeg, piercinges páva, akik mellett még dolgozatot sem lehet írni. Például én is megismertem egy lányt, és rájöttem, hogy a szépsége alatt egy olyan belső lapul, amit nem kívánok. Megbántani nem akarom, de próbálok minél kevesebbet beszélni vele. Csak akkor szólok hozzá, ha kérdez. De bocsi, most nem rólam van szó. A lényeg, hogy ne akarj rájuk hasonlítani! Én inkább meghalok egyedül, minthogy olyan legyek. :D Amúgy 17 éves debreceni fiú vagyok. :)
2015. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is, nincs olyan kifejezés, hogy valaki "buta másokkal".

Másodszor, az, hogy te "kedves, tapintatós, jóindulatú" vagy, még nem zárja ki a butaságot. Fogalmazásod és gondolkodásod alapján bizony eléggé butus vagy. Legjobban az tetszik, hogy hárítod a hibát, nem is gondolsz arra, hogy te csesztél el valamit a fiúkkal, ó nem, te tökéletes vagy, csak hát a fiúknak buta nő kell... :D

2015. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"csak hát a fiúknak buta nő kell"

Nagyjából ennyi igazság volt a szövegedben. Mondhatom, sokat segítettél... Tanácsra van szüksége, nem sértődős idiótákra. Főleg nem a kommentjeikre...

2015. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen az a buta tényleg ben jól lett megfogalmazva. A kérdés kiírása előtt gondolkodtam rajta, hogy mi lenne a megfelelő szó helyette.
2015. jún. 1. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, megkérdezhetem, hogy hova valósi vagy? :) Csak kíváncsiságból. :)
2015. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Erdély
2015. jún. 1. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!