Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire normális a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális a második találkozásnál felmenni a lakására?

Figyelt kérdés
Nem történt semmi az első randin, de amikor haza értem kaptam tőle egy üzenetet, hogy úgy érzi szerelem volt első látásra. Felajánlotta, hogy amikor legközelebb találkozunk menjek el hozzá, moziznánk és ott aludhatnék nála( hozzá teszem, hogy több km-re lakik tőlem)...nagyon komolynak tűnik...kicsit sem volt tolakodó a randin, olyan ideális volt! :) szerintetek? 22/L

2012. okt. 21. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távon gondolkodsz nem érdemes elkapkodni, de ha kívánod akkor hajrá!!
2012. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én teljes mértékben hosszú távra tervezem vele és azt mondta, hogy Ő is komolyan gondolja velem...de nem előírás, ha felmegyek hozzá akkor le is fekszünk...nem igaz? Bár én is a nem felé húzok inkább, szerintem is sok ez a második találkára. Azért kérdeztem, mert nem tudtam, hogy ezt csak én gondolom így vagy ez a normális..
2012. okt. 21. 08:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka a szerelem első látásra. A komolyságot meg is lehet játszani. Én még hosszabb személyes ismeretség esetén sem mennék senki lakására. Akkor még úgy sem, ha messze lakik tőlem.
2012. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp se! küzdjön meg érted, ne add oda magad csak úgy
2012. okt. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy felmész a lakására még nem feltétlenül következik az, hogy le is fekszel vele. Ha nem állsz még készen, akkor inkább várj vele.
2012. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy találkozás után még nem tudhatod szerintem,hogy kiben mi lakozik.Biztosan nem mennék.
2012. okt. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ehh... ez patthelyzet!


Mert két eset van.

1. Komolyak a szándékai. Ez esetben mindegy, hogy vársz vagy sem, szexelsz vele vagy sem, nem fog lelépni.

2. Nem komoly. Így viszont hiába várnál most, és nem szexelnél vele, ha mondjuk két hét múlva vagy egy hónap múlva ugyanúgy lelépne. Van akinek még az is simán megéri...


Szóval, hogy én mit csinálnék azt nem tudom. Talán nem mennék át, és ezerrel figyelnék olyan jelek után, amik azt mutathatják, hogy átver.

2012. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem para.. volt olyan pasim akivel már az első találkozásunkkor a lakására mentünk ><
2012. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az már teljesen biztos, hogy egyenlőre nem fogok átmenni hozzá. Viszont nem szeretnék csak arra koncentrálni, hogy nem e ver át...eleve kételkedő típus vagyok és nem akarok ezzel magamnak sem rosszat! egy éve vagyok túl egy 5 éves kapcsolaton és kegyetlen rossz volt ez az egy évem, szeretnék már végre boldog lenni, de nem akarok felelötlenül sem bele ugrani ebbe az egészbe..
2012. okt. 21. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!