Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti minek a bekövetkezésétől...

Ti minek a bekövetkezésétől féltek leginkább? Vagy min nem/nehezen tudnátok túltenni magatokat?

Figyelt kérdés
nem zombiapokalipszisre meg hasonlókra gondolok, hanem ami bárkivel előfordulhat
2015. jún. 4. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Én hiszek benne, hogy egy óriási gazdasági összeomlás és a túlnépesedés okozta óriási problémák egy elkerülhetetlen káoszt fognak okozni a következő 25-50 évben.


-A földön lévő pénzek 90%-a csak elektronikusan van jelen, nincs utána fedezet.


-A földön élő emberek 7%-a rendelkezik az összes dolog 90%-val. Csak egy példa: Európában, Amerikában, Ausztráliában mindenkinek van tv-je, mobilja stb., de pl Afrika alig van valakinek, na erre gondolok.


-Tovább ront a helyzeten, hogy 2025-re a föld népessége elérheti a 8,5 milliárdot és sokak szerint nyomorgók 10-100 milliói indulhatnak el egy jobb élet reményében a fejlettebb országokba, Magyarországra is. Ha ez bekövetkezik, összeomlik a szociális ellátás és a közbiztonság is.

2015. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, ez reális forgatókönyv. amúgy erről jut eszembe, mit gondoltok, létezik az a jelenség, hogy szándékosan mérgezik az embereket, valamint direkt nyomorban tartják pl az afrikai országokat, hogy lassítsák a népesedést a Földön? kicsit összeesküvés elmélet szagú, de szerintem simán elképzelhető
2015. jún. 4. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Afrikában is nagyon soknak van tvje, Afrikában nem csak bantu négerek élnek a dzsungelben...szóval kicsit ez nem mérvadó
2015. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy öregségemre teljesen egyedül maradok. Ha kórházban halok meg, akkor ott soha senki nem látogat majd meg, ha otthon halok meg, oszlásnak indulok, mikorra megtalálnak...
2015. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, semmi alapja nincs az egésznek, de mint minden összeesküvés elméletet, így ezt sem cáfolhatja meg semmi és minden bizonyítja, amiről azt mondják. Hangzatos, megnyeri a tanulatlan emberek figyelmét, szinte már vallássá válik.
2015. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tartós betegség.

Családtagok elvesztése.

Meddőség.

2015. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs bennem semmi olyan jellemző, amire a lányok férfiként tudnának rám tekinteni. Gyakorlatilag az egész életem abból állt, hogy a követelt elvárásoknak megfeleljek, és ez sajnos annyira elburjánzott bennem, hogy megfeledkeztem a saját boldogságomról, és állandóan stresszben élek emiatt. Én gyakran azt tettem, amit mondtak, hogy meg kell tennem, és igazából az életben sohasem kerültem úgy választás elé, amit egyedül kellett volna megoldanom, ezért félek kiállni önmagam mellett. A megfelelési kényszerem miatt sohasem voltam elégedett önmagammal, sosem a szépet láttam meg magamban, hanem a hibáim sokaságát. Sosem örültem úgy igazán az általam elért sikereknek, sosem örültem azoknak a dolgoknak, amik megvannak bennem, mindig csak azt láttam, hogy ez nem elég. Ez akkora önbizalomhiányt okoz nálam, hogy képtelen vagyok normális párkapcsolatra is, mert az, hogy szerezzek barátnőt, számomra szintén nem több egy feladatnál, amit az életben teljesítenem kell. És a legrosszabb, hogy ez ellen én semmit sem teszek. Igazából egy dolog van, amiért én élek és nagyon jó vagyok benne, de félek, ha ezen a területen is elbukom, teljesen értelmetlen lesz az életem.


21/F

2015. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!