Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted hogy viselkednének...

Szerinted hogy viselkednének az emberek, ha holnaptól mindenkiből kettő lenne? Könyvírás segitség? 2. kérdés?

Figyelt kérdés

Nemrég feltettem egy kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

Köszönöm a válaszokat.

Kicsit pontositanám. Valójában nem mindenkiből lenne kettő, hanem csak bizonyos emberekből, akik önként, vagy kényszer hatására magukkal kellen élniük, hogy megismerhessék magukat, ezáltal változhassanak jó irányba. De nem szeretném lelőni a poént, ezért adok csak egy kis irányvonalat.

Mint említettem, szeretném megtudni, mások hogyan élnék meg ezt a helyzetet?

Amennyiben tudsz és veszed a fáradtságot, hogy válaszolsz és segítesz nekem, konkrét élethelyzeteket emlitenék, amiben a te reakciód érdekel egy ilyen szituációban, te hogyan viselkednél.

Kezdjük a legelején:

Reggel felkelsz, mennél zuhanyozni, de szemebtalálkozól magaddal, a mási te éppen jön ki a zuhanyzóból. Azt ne feledd, hogy ő is te vagy, vagyis csak fitikailag vagytok ketten, gondolat, vágyak, érzelmek ugyanazok, a reakciója ugyanaz lenne neki is, mint neked.


2015. jún. 5. 14:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Nemet és kort légyszíves add meg.
2015. jún. 5. 14:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az nagyon unalmas lenne, ott morognánk mindketten a reggeli álmosság miatt. Nem szeretnék ilyen helyzetet :)
2015. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem szeretnél, de ha belekerülnél egy ilyenbe, akkor meg kellen oldanotok. De hogyan? Mit tennél?
2015. jún. 5. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ember beosztaná: például egyik dolgozik, másik szórakozik. De nyilván vissza is élnének vele.
2015. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem lecsuknának öngyilkosságért.


Reggel nem szoktam zuhanyozni, csak este, de igazából mindegy, ha a legelején vagyunk, legyen bármi a szitu, ahol meglátom a hasonmásom, köpni-nyelni nem tudnék.

2015. jún. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!