Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennétek a helyemben, ha...

Mit tennétek a helyemben, ha a lakóhelyeteken már mindenkiből elegetek lenne a tömény intrikák miatt?

Figyelt kérdés
Vidéken élek, egy nagyközségben, és elköltözni innen nem tudok, pedig nagyon szeretnék! 22 éves múltam, és születésem óta itt élek, és nem költözhetünk el a családommal, pedig már jót tenne a levegő változás, de ez nem ilyen egyszerű. Szinte mindenki kipletykálja a másikat, egyre több emberről érzem úgy, hogy az ellenségeim. Sok félresikerült barátságom volt, és így sok emberrel rossz lett a kapcsolatom. Rengeteg rossz indulatú, bosszúálló ember van, akik megkeserítik az életem, azzal, hogy mindenféle hazugságokat terjesztenek rólam. A gyűlölködés oda vissza kölcsönös mindenkivel, és itt mindenki ismer mindenkit! Itt nagyon ráérnek ilyenekkel foglalkozni az emberek, mert 50%-a nyugdíjas és 40%-a több gyermekes gyesen lévő, anya. Csak akkor jövök ki a lakásból, ha nagyon muszáj, vagy amikor elmegyünk egyet csavarogni a családommal egy másik városba. Nagyon kényelmetlenül érzem így magam, szomorú vagyok, nyomasztó a hangulatom, mert reménytelennek érzem a helyzetem. Sok primitív ember van itt, akik egész nap az utcán, a padokon/lépcsőkön pletykálnak. A gyerekeik minden mozdítható dolgot szétrongálnak stb. Nagyon rossz ez a közösség, régen nem volt ennyire elviselhetetlen, de most már kritikán aluli! Tudom, hogy nem kéne foglalkozni a primitív emberekkel, de ez szinte lehetetlen, mert én ebben a közösségben élek, és nem lehet nem észrevenni az ilyen embereket. "Kinőttem" ezt a helyet. Szeretnék tiszta lappal, új közösségben, új életet kezdeni. Új emberekkel ismerkednék meg! Mit tennétek a helyemben? Szükségem van a tanácsotokra! :(

2014. jún. 18. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

50% nyugdíjas és 40% GYES-en lévő, vagy többgyermekes anya? Ezek szerint a faluban lévő összes gyereket 10% -nyi férfi csinálta, tehát ez egy muzulmán falu ahol mindenkinek 4 felesége lehet :) és egyedülállók nem nagyon vannak. Szóval szerintem jelentősen túlzol.


Két megoldás van. Vagy teszel az egész világra, senkivel nem jársz össze és senki pletykáját nem hallgatod meg vagy elköltözöl. Ez utóbbi miért lehetetlen? Én valószínűleg elköltöznék vagy egy nagyobb városba vagy külföldre. Az se fenékig tejfel, de érdemes lehet kipróbálni.

2014. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt az 50% -ot és 40%- ot képletesen értsd! Jó, tudom én, hogy mit mondasz. De ezt arra értem, hogy kint az utcán van ennyi nő. Szinte azok akik ennyire ráérnek másokkal foglalkozni azok vannak (képletesen) ennyien.
2014. jún. 18. 12:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy Te jó módú ember vagy, hogy ilyen könnyen tudsz költözködni. Nem mindenki dobhatja fel a biztos munkahelyét, hogy meggondolatlanul elköltözik. Külföldre? Hogy? Ha szerinted nem lehetetlen, akkor kérlek láss el tanácsokkal, ahogy azt Te megoldanád!
2014. jún. 18. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!