Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek akiknek...

Vannak olyan emberek akiknek legalább 10 diplomájuk van?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Minek 10 diploma? Mire jó az, ha valakinek van 10 diplomája? Valószínű nem rendelkezik 10x annyi tudással annál, akinek csak 1 van.

Az esélyei se 10x akkorák.

Értelmetlennek lárom

2015. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 10 azért nagyon sok...Nagyon ritka lehet az ilyen ember, de biztos van ilyen. Én olyat ismertem, akinek "csak" 5 diplomája volt. Szerintem nem hülyeség, ha valakinek több végzettsége van, de azért a tízet túlzásnak tartom. Ha az egyik nem jön be, nem olyan keresett vagy bármilyen okból nem tud belőle megélni, akkor hasznos, hogy ott van egy másik is. Valamint az a jellemzőbb, hogy hasonló területeket választanak, szóval egy gépészmérnök ritkán jár anglisztikára (persze ilyen is van) és az újonnan szerzett ismeretek is segíthetik a munkájában vagy akár össze is tudja őket kapcsolni. Viszont szerintem a többség, aki egynél több diplomával rendelkezik az nem ezért tanul ennyit, hanem mert szeret tanulni és képezni magát. Van, akinek ez nagyon fontos, tehát szerintem vannak páran, akik azért járnak egyetemre mert tényleg érdekli őket és minél jobban meg akarják ismerni, tanulni. Szerintem ez jó dolog alapvetően, ha az ember képezi, fejleszti magát. Az én szememben ez nagy dolog és tisztelem ezeket az embereket mert szerintem sok elszántság, kitartás kell ehhez és ha nem is marad meg minden, szerintem nagyon okos, művelt, intelligens emberek. A tanáraim között is vannak, akik most csinálják a x. diplomájukat.
2015. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak egyetemi képzéssel tudod magad fejleszteni, millió egyéb módja van, sőt némelyik még hatékonyabb is
2015. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz, nem is mondtam, hogy csak ez az egy módja van.
2015. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 diplomájuk van, de életük nincs
2015. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyám tanár, volt egy ilyen kollégája egy ideig, de az illető minden suliból továbbállt.
2015. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!