Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt koreaiak vagy...

Vannak itt koreaiak vagy olyanok akik ismerik a nyelvet és jártak mindkét Koreában?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Észak-Koreába nem nagyon lehet.
2015. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert Észak-Koreába csak úgy besétál az ember....és ki is jön.
2015. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát vannak emberek akik rendszeresen ki-be sétálnak az országba és ráadásul akár amerikai származásúak is és úgy, hogy nem lesz semmi bajuk, mert tiszteletben tartsák az ottani törvényeket és a szokásokat és ÉK-nak jó, mert a turizmusból tudja finanszírozni a hadsereget,a felső 10ezer jólétét és a nukleáris programot
2015. jún. 8. 21:26
 4/6 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, ha már voltál Észak-Koreában, akkor nem léphetsz be Dél-Koreába. Ez pedig fordítva is igaz. Szóval mind a két Koreában (ahogy te fogalmaztál) nehezen járt bárki is. (Ha csak nem kém.)
2015. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem hiszem, hogy tudod hiteles forrásból bizonyítani
2015. jún. 13. 22:34
 6/6 anonim válasza:
Valóban nem tudom. Ezért írtam, hogy én úgy tudom, és nem tényként írtam le, hogy így van. Ezt olvastam valahol hírportálon vagy olyanok blogján, akik már jártak kint és jártasak ebben már nem tudom. De ha belegondolsz van benne logika. :)
2015. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!