Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Földi Pál művei jó források?

Földi Pál művei jó források?

Figyelt kérdés
Földi Pál könyvei közül szeretnék párat venni (egy elfeledett háború; acélvihar; Görög Perzsa háborúk; Ave Caesar) És bár már olvastam tőle egy könyvet, nem igazán tudom hogy hihetek e neki, és annak amiket ő állít. A Neten pedig csak azt találtam hogy vegyes kritikákat kap. Esetleg valami személyes tapasztalat? Minden segítséget köszönöm

2015. jún. 6. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

A könyveiben általában csak az előszót írja ő, a többi rész pedig kb 20 másik könyvből van összeollózva de be is vannak ezek jelölve szóval minden résznél utána tudsz nézni.

Még valamikor elég régen olvastam az egy elfeledett háborút de csak annyi rémlik, hogy tetszett, nagyon érdekes könyv.

2015. jún. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon jó források, azonkívül mindig ír bibliográfiát is minden könyv végén, úgyhogy csak javasolni tudom.
2016. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!