Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen mesét találjak ki a...

Milyen mesét találjak ki a szüleimnek 2hónapra?

Figyelt kérdés

A szüleim kétszínű, irigy, alkoholista alakok és semmit nem lehet velük megbeszélni, nyári szünetben tesómhoz akarok költözni hogy ott dolgozhassak mert mi felénk nincs hosszú távú munka amit egész nyáron csinálhatnék és tegyük hozzá szinte alig fizet valamit.És belölűk is elegem van már.


Apám három éve tesómhoz akart költözni, de tesóm azt mondta hogy ne menjen oda, mert tudja milyen ő. És ha apám megtudná hogy tesómhoz mentem lakni akkor irigy lenne és tönkre tenne mindent.


Nagykorú vagyok egyébként de folyamatosan számon kér apám ha későn megyek haza, hol jártam stb. És nagyon elegem van már belőlük.

Tavaly is menni akartam már, csak akkor nem voltam ennyire bátor mint most.


20/F



2015. jún. 6. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem kell meséket kitalálni. Ha a tesód belemegy, akkor összepakolsz és lelépsz. Ha pedig hívnak, hogy hol vagy, megmondod, hogy mész a tesódhoz. Ennyi.
2015. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy barátoddal kimész külföldre melózni.
2015. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1-es Nem érted! Anyám és Apám mióta az eszemet tudom alkoholisták és szinte nem volt gyerekkorom mellettük, tudom milyen gerinctelenek főleg az anyám, a tesóm suli után elment Pestre aztán talált munkát, már 3 éve mondja hogy menjek bátran rengeteg munka van ott. De én apámra való tekintettel nem mentem mert tudtam hogy ez neki rosszul esne de, most már nem érdekel semmi és senki és a saját lábamra akarok álni és ehhez anonymitás kell 2 hónapra, mert ha elmondanám tesómhoz megyek akkor szeptembertől anyám alkol mámorában ezt kiabálná rám! szóval nem tudhatnak róla!
2015. jún. 6. 19:43
 4/14 anonim ***** válasza:

3: Sajnos nem értem a problémádat. Kit érdekel, hogy mit gondolnak. Pesten nem tudnál tanulni, hogy ne kelljen otthon laknod?


Egyébként az alkeszok olyanok, hogy minden szart kiderítenek, mert sok a szabadidejük. Lehet, hogy te előállsz egy jó mesével, de két hét múlva már úgyis tudni fogják a valóságot és ugyanott leszel. Én azt csinálnám, amit leírtam az első válaszomban, a szüleimre meg magasról szarnék.

2015. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most ezt csak én nem értem? Mivel lesz jobb, ha 2 hónap után kell megmondani az igazat? Ha úgyis dolgozni akarsz, miért nem lehet azt mondani, hogy találtál melót? Mondd az esztergomi Suzukit, oda mindenkit felvesznek.
2015. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem mondom meg!



szóval tisztázzuk szüleimel élek sajnos


Anyám az év 275napjában fogyaszt alkoholt és ilyenkor én vagyok a bűnbak a xar g-ci, a bátyádhoz mentél dolgozni mert itt nem találtál munkát... és egész nap ordít még aludni se tudok. Apám meg egy nyámnyila alak sose ki mellettem



Tesóm meg magát allig bírja eltartani nemhogy még én élősködjek a nyakán....

2015. jún. 6. 19:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudsz tartósan a nővéredhez költözni?
2015. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
barátnőm se volt még srácok, itt vagyok 20évesen kiölték belőlem mindent és még diszkóba se voltam életemben. Szóval legjobb lenne ha meghalnának.
2015. jún. 6. 20:03
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy mi a fenéért csak két hónapra akarsz menni? Miért nem lépsz le és hagyod ott a szüleidet. Ha dolgozni fogsz, akkor meg amúgy sem fogsz élősködni a testvéreden, sőt még a lakbéren, rezsin is osztozni fogtok, ami szintén csak előny.
2015. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"a bátyádhoz mentél dolgozni mert itt nem találtál munkát..."

Igen... és? 2 hónap múlva hazamennél?

2015. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!