Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak miért olyan ellensze...

A férfiak miért olyan ellenszenvesek az olyan nők felé akik kemények, határozottak vagy okosak?

Figyelt kérdés

Aki szerint ne általánosítsak meg hasonlók a saját bőrömön tapasztaltam nem egyszer nem kétszer szóval az én nézőpontom szerint így van.

Azt is észrevettem hogy próbálják elnyomni, ellehetetleníteni az ilyen nőket vagy ha nem tudják messzire elkerülik őket, kedves férfiak mi játszódik le bennetek ilyenkor??



2015. jún. 6. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Hmmm! Nem lehet, hogy csak önfejü, makacs és okoskodo vagy?
2015. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Sajnálom. Bocsánatot kérek minden férfitársam nevében. Te egy istennő vagy!
2015. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én határozott vagyok és okos is. (bocsi, de nem beképzeltség). A keménység a gáz, ha nem határozottságot, hanem fafejűséget, kényszeres irányítani akarást jelent. Férfiben ugyanennyire visszataszító az ilyen viselkedés.

A határozottság és csökönyösség nem azonos dolog.

2015. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Ne csak magyar férfiakkal próbálkozz.
2015. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Ja, az #1-nek igaza van. Sokan a makacsságot, önfejűséget, dirigálni akarást egyenlőnek veszik a határozottsággal :)


Nőben, férfiban is visszatetsző.

2015. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom neked kérdező, az értelmes férfiak az okos, határozott nőket szeretik, ha az empátiával társul! A diktátoroktól mindenki menekül. Nőként írom ezt.
2015. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
A nők nem tudnak úgy élni hogy sikeres karier és család. Aki karierista mint valószinüleg te is. Nem tudnak olyan kedvesek lenni mint a családcentrikusak. Van egy fal amit magad köré húztál ês az taszító.
2015. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én minden vagyok csak nem karrierista, mondjuk család centrikus se nagyon. Mindig az ilyen férfias dolgok vonzottak: katonáskodás, verekedés, ökörködés stb. De a férfiak többségének ez nagyon taszító, nem is tudom mintha kisebbségi komplexusa lenne némelyiknek mellettem, van amelyik ezt magában elnyomja és van akiből dühöt és ellenszenvet vált ki hogy kompenzálja a maga kisebbrendűségi érzését.

Néha úgy érzem hogy a nők be vannak skatulyázva egyfajta szerepbe (kedves, aranyos, kis határozatlanka) és aki nem illeszkedik ebbe a szerepbe akkor kitör a világháború. Olyan érzés mintha a nemek közötti egyenjogúságot csak a nők vennék komolyan a férfiak nem.

2015. jún. 6. 21:16
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Hát te nagyon el vagy tévedve. Nem tör ki a világháború, csak a legtöbb férfi olyan, hogy pszichésen nem tudja el viselni, ha egy nő dominánsabb nála.


Bizonyos szempontból én meg nem vagyok férfias, pedig a férfiak is be vannak skatulyázva. Sok tipikus férfias dolgot nem szeretek, mégsem kezdek el sírni, hogy miért a férfias férfiakat szeretik a nők. :D

2015. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor te kezet fogsz mindig a kollégákkal. A randikon fizeted a kajádat és az ajtóban meg udvariaskodtok hogy ki menjen be elöször. Attól hogy egyenjoguság van mégis vannak határok.
2015. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!