Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak miért olyan ellensze...

A férfiak miért olyan ellenszenvesek az olyan nők felé akik kemények, határozottak vagy okosak?

Figyelt kérdés

Aki szerint ne általánosítsak meg hasonlók a saját bőrömön tapasztaltam nem egyszer nem kétszer szóval az én nézőpontom szerint így van.

Azt is észrevettem hogy próbálják elnyomni, ellehetetleníteni az ilyen nőket vagy ha nem tudják messzire elkerülik őket, kedves férfiak mi játszódik le bennetek ilyenkor??



2015. jún. 6. 20:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

Igen, nekem se jönnek be az ilyen típusú nők sajnos, mindig is konfliktusaim voltak az ilyenekkel.

Ez valószínű a férfiak nagy többségében genetikailag kódolt dolog, hogy milyen az ideális nők számukra, és az semmiképp sem a fent említett verzió.

Olyanokat keresnek, akik vevők a keménykedéseikre, macsóságra, védelemre szorulnak, és igazán nőiesek, kis vékony hanggal, stb.

Ezt a feminista marhaságot is a fent nevezett hölgyek hajtják, a probléma csak az, hogy ők saját magukat nőnek írják le, és nem értik a helyzetüket, mivel empátia nélkül képtelenek egy valódi nő szerepébe beleélni magukat.

Én az ilyen nőket inkább férfiaknak tekintem, akik ráadásul még trükközve akarnak előnyre szert tenni, nem csak a hagyományos férfi módon.

A férfiak meg ugye a többi férfiben legtöbbször a konkurenciát látják. Én is.

Ez lehet a magyarázat.

2015. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
"Mindig az ilyen férfias dolgok vonzottak: katonáskodás, verekedés, ökörködés stb" nekem pont, hogy szimpatikusak az ilyenek. Nem tetszik amikor valaki játsza a törékeny kislányt akit meg kell védeni.
2015. jún. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

Mindenkinek más az ízlése. Nekem nem jönnek be az ilyen militáris csajok. Sőt, a legtöbb pasinak nem jönnek be. Vannak, akiknek meg bejönnek, ennyi.


Egyébként meg, ha valaki (nemtől függetlenül) kijelenti magáról, hogy ő okos, az már alapból visszataszító nekem.

2015. jún. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%
Mert feministának tűnik. Azok meg brrrrr...
2015. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, kábé ez a feminista sztereotípia jön le, amikor csak a bunkóktól lesik el a bunkóságot, és az már férfi. De csak mert ők ilyen rossz véleménnyel vannak a férfiakról. Tehát ez maga egy nagyon idióta általánosítás kivetülése szokott lenni a nők egy bizonyos (szerencsére elenyésző) hányadánál. Valószínűleg sokkal kevesebb köztük a feminista, mint a simán csak festett vörös (ez amúgy egy egészen használható skatulya, a kivételnek természetesen respekt). Mégis valahogy a kangyűlölet közös szokott lenni. És ha valakiből ez hiányzik, de a keménykedés ugyanaz, akkor is legtöbbször vesztésre van ítélve. Általában persze ott a férfiak megvetése, és igazából nem "mindenki más" verseng. A valóság pedig mindössze a szokásos: elnyomott, tényleges, őszinte önmagukról nem tudnak még annyit se, hogy van, nemhogy azt, milyen csodálatos vadvirág ezen a jobbára gazemberekből álló réten.
2015. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!