Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik a karma?

Szerintetek létezik a karma?

Figyelt kérdés

Valaki nagyon sok fájdalmat okozott nekem. Elképzelhető, hogy ezt az élettől visszakapja?

Mindenki ezt mondja, hogy igen, de én nem tudok ebben hinni.



2015. jún. 8. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ha így működne a világ, akkor nem itt tartana.
2015. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem létezik.
2015. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
én szeretnék benne hinni de valahogy mindig bebizonyosodik, hogy nem létezik :(
2015. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem. Hiába vagyok jó, törekszem a jóra, akkora szerencsétlenség vagyok, hogy valami hihetetlen..
2015. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyre jobban az bizonyosodik be, hogy nem.

Sok ember kihasznált és átlépett rajtam és egyre feljebb tartanak, míg én egyre lejjebb annak ellenére, hogy mindig segítettem.

Persze lehet majd a jövőben fog megtörténni a csoda, de erre még kevesebb az esély szerintem.

2015. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bizonyos mértékben létezik. Ha valaki nagyon rosszat tesz, akkor ő is megkapja (vagy már megkapta korábban) az élettől a pofont (ami idáig "elvezette", hogy rosszat tegyen).

Viszont fura, mert ez (karma) a jó dolgokra nem annyira szokott beválni, csak a rosszakra.

2015. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Igen! Mert azt akarom, hogy igy legyen.:)

Engem is sokan elgazoltak es mondanom sem kell, hogy sokkal elorebb vannak, de az o lelkuk mar szennyezett mocsok.

2015. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 opened paradise ***** válasza:
Szerintem van,csak a sorrend nem mindig ugyanaz.
2015. jún. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem létezik, de a rossz emberek tulajdonképpen a viselkedésükkel és személyiségükkel vívják ki, hogy nekik is rossz legyen.

Egy előttem válaszoló írta, hogy az ellenségei előrébb tartanak, mint ő, de azt vajon tudja, hogy ez boldoggá teszi-e őket? Megelégedetten és szeretetben élik az életüket? Valószínűleg nem, hiszen az ilyen embereknek sosem elég semmiből (legyen az tárgyi dolog vagy társadalmi elismerés) ezért látszólag hiába tartanak előrébb, ez nem jár együtt elégedettséggel, örömmel és valószínűleg boldogtalanabbak, mint az akivel kibaltáztak.


Én abban hiszek, hogy mindenki olyan életet él, amilyet teremt magának. Egy jó helyzetből, életből, körülményekből is lehet rosszat kihozni és egy rosszból is jót. Ez elsősorban hozzáállás kérdése.

(És mielőtt megkapnám, hogy túl rózsaszínben látom világot hozzátenném, hogy egy éven belül meghaltak a szüleim, teljesen egyedül maradtam, megszűnt a munkám, és az egyik szomszédom adott enni, mert még arra sem volt pénzem. Tehát tudom, hogy milyen érzelmileg és anyagilag teljesen padlón lenni és tudom, hogy innen is fel lehet állni.)

2015. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12 óra munka után odaadtam az összes kajámat egy hajléktalan srácnak.Cserébe betört a telóm képernyője. Karma pls
2015. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!