Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik a karma?

Szerintetek létezik a karma?

Figyelt kérdés

Valaki nagyon sok fájdalmat okozott nekem. Elképzelhető, hogy ezt az élettől visszakapja?

Mindenki ezt mondja, hogy igen, de én nem tudok ebben hinni.



2015. jún. 8. 19:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A karma nem öröm és bánat hitelintézete. Nem erről szól. Azt jelenti inkább, hogy sose kell aggódnod azon, hogy nem nyílik alkalmad megérteni "kedvenc" helyzeteid többi szereplőjének szempontjait, vagy így, vagy úgy. Aggódnod inkább azon érdemes, hogy akarsz-e majd figyelni az "Élet tanár úr" intelmeire.
2015. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha létezne akkor sokkal tartozna már nekem
2015. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mostanában depressziós vagyok és elhatároztam hogy mielőtt szar életem véget érne előtte megkeresek pár 'embert' aki mással súlyos dolgokat tett hogy énis súlyos dolgokat tegyek vele. Veszteni valóm nincs szóval miért ne ^-^
2015. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!