Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen "emberekről"? Nem irigylem a hozzzátartozóit.


2015. jún. 9. 06:03
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Nagyszerű, de mivel nem ide való, jelentettem
2015. jún. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez inkább a közlekedés kategóriába való, ott vannak ezek a BMW-s "erőemberek".

Bár a bringást se kell félteni.

2015. jún. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Azért is írtam ide, mert messze ez a legnépszerűbb topik."


AKkor ennyi erővel nem kellenek topikok, hanem minden megy a közösbe.

2015. jún. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Nagyszerű, de mivel nem ide való, jelentettem"


had gratuláljak. Remélem fognak ennél nagyobb örömök is érni még a mai nap folyamán, akár az életben.


Azért is írtam még ide, mert milyen ember már, el nem tudom képzelni milyen lehet családi körben egy ilyen agresszív forma.

2015. jún. 9. 07:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Huh atkozodunk? Gratulálok. Esetleg nem te szerepelsz a videón, bunkoka? Nekem úgy tűnik.
2015. jún. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem én szerepelek a videoban, csak elég szomorú, hogy ilyen emberek élnek ugyanott ahol én. Hát kíváncsi vagyok, hogy az ilyen viselkedést csak én ítélem-e el, de úgy látom a topik dolgon nem sikerül túllépni. Átkozódni sem átkozódok. Ha azt tettem volna, úgy szólt volna, hogy: Ez legyen a legnagyobb öröm az életedben.


Én pedig nem ezt mondtam. Viszont úgy tűnt neked ez örömöt okozott és ezért írtam.

2015. jún. 9. 07:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Rajtam kívül még ketten írtak, ok is a kategoria választást kifogásolták. Legközelebb válassz megfelelőt, akkor más válaszokat fogsz kapni
2015. jún. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben van, megértettem. Jelentetted, nyilván átrakják majd a megfelelőbe. Bocsánat, ha sértésnek vetted, én nem sértegetek senkit, nem vagyok olyan.
2015. jún. 9. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!