Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy fiúnak többet kell foglalk...

Egy fiúnak többet kell foglalkoznia magával, hogy vonzóbb legyen, érdekeljen egy lányt, mint egy lánynak, akinek nem kell annyit foglalkoznia magával?

Figyelt kérdés

19 éves, vékony, nem olyan izmos fiú vagyok. Úgy látom, hogy a korombéli lányok nem annyira sportolnak, persze az öltözködésre, smink stb. adnak. De én is olyan vagyok, aki pl. ad az öltözködésére, viszont én nem sportolok, maximum otthon szoktam edzeni kicsit. És miért van az, hogy fiúként, ha nem vagy izmos, nem edzel, akkor nem sok esélyed van a lányoknál? De ha egy lány pl. nem nagyon sportol, akkor neki még van esélye a fiúknál.

És miért van az, hogy a kapcsolatokban a lány döntése a meghatározó, ő dönti el, hogy legyen-e szex, stb... Idegesítő :D



2015. jún. 10. 01:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"És miért van az, hogy a kapcsolatokban a lány döntése a meghatározó, ő dönti el, hogy legyen-e szex, stb... Idegesítő :D" Mert egy papucs a srác, szóval ne általánosíts. :D De a többiben is lenne kivetnivalóm. Szóval egy hülyeség amit írtál, bár van benne igazság, de csak annyi, hogy a férfiak (biológiából tanultakból felidézve) magasabb szexuális vágyakkal rendelkeznek egy hotmon (ebben nem vagyok biztos) miatt. -ez a válasz a feltevésed első részére, de a többi hülyeség. :D
2015. jún. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

" ő dönti el, hogy legyen-e szex"


Már hogy döntené el? Ha a lány akar szexet, de a fiú nem, akkor nem lesz szex.:)

2015. jún. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

nem ő dönti el, láttam én már sokszor olyan helyzetet, hogy tulképpen sorba álltak a lányok, csak h letérdelhessenek a srácnak, abszolút srácfüggő a dolog.


Az viszont evidens, h sokat kell adnod magadra, nincs ezzel gond, na de ez csajok nélkül is alapelvárás lenne sztem.

2015. jún. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"...lány döntése a meghatározó, ő dönti el, hogy legyen-e szex..."

Azt szeretnéd, hogy a te kizárlagos döntésed legyen a "közös döntés"?

.

"És miért van az, hogy fiúként, ha nem vagy izmos, nem edzel, akkor nem sok esélyed van a lányoknál?"

Mert az evolúciót mozgató természetes kiválasztódás szerint nem elég utódot létrehozni, el is kell tartani!

.

"De ha egy lány pl. nem nagyon sportol, akkor neki még van esélye a fiúknál."

Utódot szülni és felnevelni a nem sportos alkatú is tud, ha van mellette olyan, aki a családról gondoskodni tud.

2015. jún. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzállással nem tudom mit vársz.. Plána ha kis girnyó is vagy, nem fognak ám omlani eléd a lányok. Attól, mert valaki nem sportol rendszeresen, még leheet csinos testalkata például, mert nem kajál össze-vissza minden vackot és nem hízik el. Minimális gondolkodás nem árt.
2015. jún. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
2015. jún. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"ő dönti el, hogy legyen-e szex, stb... Idegesítő :D"


Milyen jo lenne ha a lanyok nem donthetnenek semmiben, egyszeruen megdugnak oket amikor csak a ferfiak akarjak, ha tetszik a lanynak ha nem.


Hulye-e vagy?

2015. jún. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Miért, téányleg a nő dönti el, mikor van szex...


Mert ha a férfi akar, a nő meg nem, fúúúj, molesztál,

szexmániás stb..


De fordított esetben ha a nő akarná a pasi meg nemet mondana (ugye ilyen nagyon ritkán van), halálra sértődne, és összeroskadna, hogy nem kíván, nem vagyok vonzó, impotens, tuti van neki más, stb...:d

2015. jún. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Én girnyó vagyok, de nincs gondom a nőkkel (nem, gazdag sem vagyok). Magabiztosság kérdése az egész, itt buknak el a legtöbben. Azonosítják a saját értéküket a kinézetükkel, a nőket pedig elérhetetlenül magas piedesztálra helyezik. A nő is ember, még a szépek is. Tudom hogy a férfiak többsége eszét veszti a nekik tetsző nő láttán, de nem érdemes túlmisztifikálni az egészet. Ha a kezdeti szimpátia megvan, úgyis nyert ügyed van. Mindenkinek más a stílusa, add magadat. Nekem a "nyersebb" stílus vált be, amikor úgy beszélek a nővel mintha régi haverok lennénk (a káromkodás nélkül). Ez ellazítja őket, ugyanis a nőkben legalább annyi kétely van, mint a férfiakban (tetszem -e neki, mi van ha meglátja hogy kicsi a mellem/nagy a hasam, remélem nem mondok butaságot stb.). Ha valakivel közvetlen vagy akkor az összhangot teremt, és sokkal gördülékenyebb a beszélgetés, mintha minden gondolatodat megválogatnád attól félve, hogy valami oda nem illőt mondasz. Vedd viccesre a figurát, hanyagold a komoly témákat. Hallgasd meg a nőt, reagálj a mondandójára. Ne kontrázz rá mindenre amit mond, tehát ne tereld át mindig saját magadra a szót.

A külsődet meg szard le. Ha nem tetszel a lánynak akkor úgysem megy el veled randizni.

2015. jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A külsődet meg szard le."

Ne várjad. hogy megteszi más...!

2015. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!