Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy fiúnak többet kell foglalk...

Egy fiúnak többet kell foglalkoznia magával, hogy vonzóbb legyen, érdekeljen egy lányt, mint egy lánynak, akinek nem kell annyit foglalkoznia magával?

Figyelt kérdés

19 éves, vékony, nem olyan izmos fiú vagyok. Úgy látom, hogy a korombéli lányok nem annyira sportolnak, persze az öltözködésre, smink stb. adnak. De én is olyan vagyok, aki pl. ad az öltözködésére, viszont én nem sportolok, maximum otthon szoktam edzeni kicsit. És miért van az, hogy fiúként, ha nem vagy izmos, nem edzel, akkor nem sok esélyed van a lányoknál? De ha egy lány pl. nem nagyon sportol, akkor neki még van esélye a fiúknál.

És miért van az, hogy a kapcsolatokban a lány döntése a meghatározó, ő dönti el, hogy legyen-e szex, stb... Idegesítő :D



2015. jún. 10. 01:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy én mindig is sportos voltam ,most meg elég izmos is, és még sem volt soha barátnőm, ellenben a sok 50 kilós kis gyerekeknek meg jobbnál jobb csajuk van...
2015. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

a 9-es jól megfogalmazta a dolgokat, 11-es, te is itt keresgéld a megoldást, nem az a lényeg h izmos legyél, hanem az a tipikus flegma pawa abszolút nyerő ügy. minél jobban teszel rájuk magasról, annál inkább oda lesznek érted, egyszerű az elmélet, hát ugye az elérhetetlen mindig vonzóbb.... Én is látok sok 50 kilós metroszex nyunyót, abszolút fullos csajjal, de stílust is látom, ahogy kezeli.

Ez itt a kulcskérdés, hidd el, az semennyit se vesz le a vonzerődből, hogy vékony vagy.

2015. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!