Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoktatok mondani, amikor...

Mit szoktatok mondani, amikor az eladó kérdezi hogy "segíthetek"?

Figyelt kérdés
Én már úgy unom ezt a "köszönöm csak nézelődöm, meg csak körülnézek" szöveget, meg amúgy sem hat már rájuk, várnak pár percet, aztán megint jönnek a másik irányból. Hogy lehet őket leszerelni? Köszönöm az ötleteket!
2015. jún. 10. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nem kérek segítséget.
2015. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem, köszönöm!

Nézelődöm.


egy ennyit csak kibírsz, neki kötelessége kérdezni

2015. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én a benzinkúton utálom, meg a pénztárnál kérdezgetik hogy csokit meg akciós üdítőt... a válasz csak tankolni akarok :) Már nem jönnek oda. Boltba még elmegy.

Mond azt hogy segíts magadon isten is megsegít!

2015. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"nem köszi"

"nem köszi, csak nézelődök"

de van amikor konkrétan van kérdésem akkor felteszem...

pl ha keresek valamit...

2015. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ma pl. postán voltam, adtam föl a csekkeket, erre kérdezi hogy "mást ezen kívül?" Mondom szépen hogy "nem kérek köszönöm". Erre elkezdi hogy "sorsjegyet?", mondom "nem, köszönöm, más nem lesz"! Erre egyesével, hogy "telefontöltés, lottó, lakásbiztosítás, pénzfelvétel?" Én én egyesével, hogy "nem kérek, köszönöm!" Már az első kérdésnél mondtam, hogy más nem lesz, és mégis végig kérdezi az egész kínálatot. De nem csak a postán, üzletekben is ezt csinálják.

2015. jún. 10. 15:39
 6/12 anonim válasza:
mert ez a feladatuk.
2015. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egész más. Van egy sablonszövegük, amit végig kell mondaniuk.

Egyébként a boltban nem feltétlenül baj, ha odajönnek... mert ha tudod, hogy mit keresel, akkor simán lehet, hogy tud segíteni.

2015. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazatok van, de olyan idegesítő. De lehet hogy csak agyamra ment a meleg ma...
2015. jún. 10. 15:46
 9/12 anonim ***** válasza:
ha elkezdi a sorozatot mond meg a 3. után, ja mégis lenne valami...aztán találj ki valami hülyeséget...pl zsebre rakható atom reaktort, meg leértékelt 20000-est.......hidd el ezen vagy megsértődik vagy veszi a poént és nem folytatja a hülyeségeket :D
2015. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A postás esetnél a harmadik elutasítás után hangsúlyt váltottam volna, esetleg megkérdezném mit nem ért azon, hogy nem kérek semmit.

Egyébként sokszor úgy megyek a legtöbb helyre, hogy előre tudom mit akarok, ilyenkor jól jön a segítségük.

2015. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!