Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszeruen nem talalok magyara...

Egyszeruen nem talalok magyarazatot a viselkedesere. Mi jarhat a fejeben?

Figyelt kérdés

19 eves lany vagyok es januarban megismertem egy ferfit, akivel a kapcsolatunk ugy indult hogy 'csak szex'. Kulfoldon elek es ez a ferfi Kurdisztani, ami sok mindent elarul a tortenetbol..

A bibi az, hogy en tobbet akarok tole mar honapok ota es ezt o is tudja, egyutt is voltunk 2 hetig kb de mindig tortenik valami ami miatt osszekapunk es hetekig nem beszelunk. Meguntam ezt a jatekot, lezartam de o konyorgott es ELTORTE A KEZET! Olyan ideges volt hogy beleutott a falba, a kezfeje tort el es muteni is kellett. Feltekeny mindenkire, mindegy hogy ferfi vagy no az illeto. Ejjel 3kor felhiv, kontrollal hogy mit csinalok, kivel vagyok, pedig altalaban alszok mint minden normalis ember, de mindegy..:-) Ha abban a varosban vagyok ahol o lakik akkor irok neki mindig sms-t, 5 perc se telik el es mar ott all elottem. Eleg ha irok neki hogy a vonaton ulok, a vonatallomason var..

A baratainak mar bemutatott, kerdezgettek tolem hogy egyutt vagyunk-e de en nem valaszoltam a ferfi meg vigyorgott mint a vadalma, ezt se tudom mire veljem. Valakitol hallottam hogy 'csak szorakozas vagyok neki' es ez elegge rosszul esett, latta rajtam hogy baj van ezert elmeseltem neki es rogton cafolta, kerdore vont hogy a cselekedetei utan meg mindig ezt hiszem? Mindig ejjel ir, reggel elolvasom az sms-t es vele indul a napom, gondolom ez a celja.. Pokoli jol csinalja.

Volt 16 evesen egy kapcsolata, a lany megcsalta 2 ev utan es azota agglegeny, ez is nagy szerepet jatszhat az egeszben.

Mit akarhat? Mit erezhet?


2015. jún. 11. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeret téged, csak azt sem tudja,hogy mit tegyen veled kapcsolatban. Nem érzi magát biztonságban és tehetetlennek érzi magát. Nem tud hová tenni az érzéseidet illetően. Talán ha ezen változtatnál akkor lehet hogy jobbra fordulnának a dolgaid.
2015. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Regebben odavoltam erte es ezt o is erezte, sajna ki is hasznalta. Azota vigyazok es elegge hideg termeszetem van, nyugodt es csendes lany vagyok, soha nem mondtam neki hogy szeretem de minden szavara ugrottam. Ezen valtoztattam es eszrevettem hogy sokkal ovatosabb velem mint anno, ennek nagyon orulok. Nem tudom mit csinaljak!
2015. jún. 11. 09:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez messze nem szerelem a férfi részéről. Ez nem szól másról csak az ő egoista önzőségéről, és birtoklási vágyáról. Téged nem szeret, csak birtokolni akar. Ebből későbbiekben nagyon nagy gondjaid lesznek. De ha neked egy gyújtóbombára van szükséged, ha te később rettegni akarsz, akkor további sok sikert ehhez a cseppet sem irigylésre méltő kapcsolathoz.

Én személy szerint menekülnék az ilyen kapcsolatból.

2015. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lesztek ti még a hírekben...
2015. jún. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

'Egy kurd ferfi felgyujtotta a baratnojet mert az emlitett szemely 6 perc helyett 8 perc alatt ert a randi helyszinere.'

Mire szamitsak? 2 kapcsolatom volt 19 ev alatt..

2015. jún. 11. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:

volt nagyon hasonló férfival dolgom. nem szívesen szólok bele mások életébe, egyébként sem hiszem, hogy az én válaszom alapján fogsz dönteni, de én csak azt tanácsolhatom, menekülj minél hamarabb. én még most sem tudtam véglegesen megszabadulni az exemtől pedig lassan 2 éve külön vagyunk. a féltékenységek, veszekedések csak egyre súlyosabbak és gyakoribbak lesznek. nem lesz ebből semmi jó, elhiheted.

egyébként szerintem szeret, csak kicsit őrült módon. és ebben az esetben az őrült nem pozitív jelző.

2015. jún. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Feltekeny mindenkire, mindegy hogy ferfi vagy no az illeto. Ejjel 3kor felhiv, kontrollal hogy mit csinalok, kivel vagyok"


A helyedben minden kapcsolatot megszakitanek vele baromi gyorsan. ennek nem lesz jo vege.

2015. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!