Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy Reagálnátok több...

Beácska89 kérdése:

Ti hogy Reagálnátok több munkatárs kétszínű, álszent, gerinctelen viselkedésére?

Figyelt kérdés

Mikor odakerültem szép és jó volt minden! Az elmúlt 1 hónapban kimutatták a foguk fehérjét... Az a fajta ember vagyok, aki leszarja az ilyet, viszont mikor több órát töltök velük és nem 1 emberről van szó egyszerre... reagálni bunkósságra, flegmaságra hirtelen nem tudok...

Rendes választ szeretnék, az olyanok kerüljenek aki.. hű de nyomi vagy... válaszokkal jönnének... Köszi :)



2014. nov. 11. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

amennyi rossz szót leírtál a kérdésedben, te sem lehetsz egy aranylelkű valaki...konkrétumot nem írtál, csak egy hirtelen dühkitörés az egész.

Biztos a kollégákkal van a baj?

2014. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Például?
2014. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Másikat kibeszélni a háta mögött (amit én nem tartok szépnek, hisz ha jó, ha rossz véleménnyel vagyunk a másikról mondjuk meg!) Mikor jönnek a bunkóbbnál bunkóbb beszólások, akkor is, ha egy szót nem szóltam egész nap!

Aranylelkű? Soha nem bántok senkit, mert tudom, milyen mikor ok nélkül kötnek beléd, sőt inkább kiállok a másik mellett!

2014. nov. 11. 10:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt tavaly. Meguntam a károgást, és eljöttem. Mást nem nagyon lehet tenni. Persze azért meg lehet őket szívatni távozáskor néhány előre elvállalt feladattal, amiket aztán rájuk hagysz.
2014. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon szeretek itt lenni, csak ez engem kicsit feszültté tesz, mert csak ez a 3-4 ember a necces :/ a többivel jó minden! Emberszerető vagyok, csak van, ami néha sok.. lehet én is hibás vagyok, csak akkor okot is kellene mondani.. szerintem
2014. nov. 11. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem bántottál senkit, akkor egyszerű a válasz: van egy csomó szar ember, aki, mikor egy egyenes emberrel találkozik, gyűlöli és beleköt. Pontosan azért, mert nem bírja elviselni, hogy valaki jobb, egyenesebb nála.
2014. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt bírom, hogy ha nem fosod a szót állandóan, szűkszavú vagy, akkor alapból egy csomóan utálnak. Nem igazán sikerült rájönnöm, mért nem lehet feldolgozni, hogy valaki nem beszédes. Egy csomóan ilyenkor egyből megsértődnek, aztán jönnek a szemét furkálódó megjegyzések a részükről, pedig semmi rosszat nem mondtál rájuk, nem tettél velük. Istenem, annyi az elbaszott, kisebbrendűségi problémákkal küszködő ember. Azt hiszik, minden róluk szól. Nem bírják megemészteni, ha valaki nem jópofizik vagy beszélget velük felesleges hülyeségekről. Az egyből személyes sérelem a számukra. Ha meg kedvesen próbálsz pár szót beszélni, hogy ne érezzék sértve magukat, akkor azért fognak kiröhögni, kigúnyolni. Üzenem: b***ódjon meg mindenki, aki magára ismert!
2015. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7: Ez olyan, mint hogy ha valaki nem beszél soha nőkről a kollégákkal, és nem számol be a szexuális életéről, akkor arról elkönyvelik, hogy biztos b*zi vagy impotens. Aki ezek közül magára ismer, annak én is ugyanazt üzenem, hogy b*szódjon meg!
2015. febr. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Baán Dominik válasza:
7-es! Szívemből szóltál, és Tökéletesen egyetértek minden szavaddal. Elbaszott egy világban élünk...
máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!