Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok róla, ha valaki...

Mit gondoltok róla, ha valaki ilyen melegben is hosszú nadrágban van? Egyáltalán feltűnik nektek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 13:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
*nem
2015. jún. 14. 13:32
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is az az ember vagyok aki ilyen időben hosszú farmert vesz fel, ha megy valahova, de itthon rövidgatyában vagyok. Oka: nincs egy normális rövidnadrágom se, nem szeretem mutogatni a lábamat.
2015. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én sosem hordok rövidet, a hosszabbat elegánsabbnak és stílusosabbnak érzem. Egyébként ha elmész Törökországba mondjuk, az emberek ott is javarészt hosszú farmert hordanak a városban sétálgatva, ezt tapasztalatból írom.
2015. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egy világos színű, lenge hosszúnadrág még jobb is a rövidnadrágnál nagy melegben. Hatásosabb a nap ellen.
2015. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én pl hosszúnadrágban járok és hosszúujjúban is, mivel nem akarok lesülni, nagyon fehér a bőröm, és szeretném ha ez így is maradna - és :D meg szoktak nézni elég feltűnően, de mondjuk nem igen izgat ki mit gondol
2015. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 opened paradise ***** válasza:

És nincs meleged?

Szerintem ne szégyelld a lábaidat!


Amúgy semmit sem. Egyik nap én is abban mentem,mert nemrég vettem,most varták fel és mindenképp fel akartam próbálni :D

2015. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nincs melegem, nem hiszem, hogy bárki is belehalt volna eddig a melegbe, mert rövid helyett hosszú nadrág volt rajta...

Köszönöm a további válaszokat is!:)

2015. jún. 14. 17:10
 18/18 anonim ***** válasza:
Szép lábam nincs, önkritikám van, én is hosszú nadrágban járok télen-nyáron, nem is tudnám elviselni a rövidet. Felőlem bárki járhat szkafanderben is a kánikulában, előbb veszem észre a négy számmal kisebb műszálpólókba tuszkolt hájhurkákat, mint egy hosszú szárú nadrágot. Egyébként is praktikusabb a sokat takaró, de lenge öltözet, mert úgy legalább nem perzselődik le a bőr az emberről kilencvenöt fokban.
2015. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!