Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tehetünk biztonságossá...

Hogyan tehetünk biztonságossá egy személyes átvételt?

Figyelt kérdés

Egy személyes átvétel például egy ruha esetén mennyire lehet veszélyes Pesten, hiszen a ruháról természetes ha valaki kér "felvett" képet. Mivel lehet biztosra menni, illetve milyen helyen érdemes átadni, ahol nem lehet baj? Egy plázában például?

Lehet fölösleges az aggodalom.


2015. jún. 15. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Én mindig a posta előtt beszélem le a találkát, forgalmas és könnyű megtalálni.
2015. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Ha betartod a szabályokat akkor nem lehet gond. Én először 14 évesen kezdtem bele ilyen bizniszbe, elsőnél én is izgultam. A lényeg hogy mindig mindent tisztázz le előre. Amúgy is vannak olyan hülyék akik ha a szájába rágod se talál oda. Egy olyan helyet beszélj meg ahol sok ember van, és lehetőleg biztonságiak is. Lehet ez egy BKV megálló vagy egy forgalmasabb pláza. Mindig legyen rajtad valami olyan öltözék ami másoknak nem szúr szemet, de az illető fel fog róla ismerni, illetve te is kérded meg hogy te miről fogod felismerni. Adjátok meg egymásnak a telefonszámot. A legtöbb esetben nincsen rá szükség hogy hívogassátok egymást, de bármi történhet. Aztán mielőtt fizetsz azért amit veszel ellenőrizd le. Ha te adsz el akkor kérd meg a vevőt hogy ő is ellenőrizze mielőtt fizeti nehogy utólagos balhé vagy bármiféle kellemetlenség legyen belőle. És a legfontosabb az hogy a megbeszélt helyről semmilyen indokkal ne menj el. Velem még nem történt, de amiket el tudok képzelni azok ilyesmik hogy "Bocsi, nem otthonról jövök, de itt két házzal arrébb lakok ott oda bírom adni" meg hasonló dolgokra az a jó válasz hogy rendben akkor megvárod ott ahol a megbeszélt hely volt vagy ha arra nem érsz rá akkor közlöd vele hogy sajnos idő híján vagy így napoljátok el az átvételt. Ha erre reklamál akkor mond hogy alapjáraton ő nem tartotta a szavát.

Amúgy általában rendesek. Egyszer-egyszer ki lehet fogni idióta kölyköket akik azt se tudják mit akarnak és utolsó pillanat után szólnak hogy ők a harmadik időpontra se tudnak elmenni, de ritka az ilyen. Én azt mondom hogyha nem vagy rászedhető és potenciális idióta akkor nincs mitől tartanod :)

A ruhával kapcsolatban szerintem egy olyan képet simán küldhetsz ahol rajtad van, de nem látszik az arcod.

Sok sikert :)

2015. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Ez megnyugtató ha még nem volt gond.


Velem egyszer fordult elő, hogy vártam, és nem jött az illető, aztán letörölt fészbukról is.. :) hát ilyen is előfordulhat

2015. jún. 25. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!