Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te vagy egy ismerősöd volt...

Te vagy egy ismerősöd volt már alvajáró? Ha igen, hogy történt?

Figyelt kérdés
:)

2015. jún. 16. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Barátnőmmel történt ilyen, csak úgy felkelt és kiment mosogatni-tisztaságmániás-és az anyukája ébresztette fel.
2015. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Én voltam.
2015. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előző lakásunkban történtek furcsa dolgok. A férjem hason aludva egyszer csak felkönyökölt, és az éjjeliszekrényén lévő papírokat maga elé vette, és elkezdte rendezgetni és azt kérdezte, hogy ezekkel most mit csináljon. A holdfénytől láttam csak, hogy teljesen kivannak tágulva a pupillái, nagyon ijesztő volt ahogy rám nézett. Mondtam neki ,hogy most ne csináljon velük semmit, aludjon nyugodtan. Erre letette a fejét és aludt tovább.

Majd egy olyan eset is volt, hogy reggel a konyhában azt vettük észre, hogy a sarokban egy víztócsa van, és a szék ülőpárnája is nedves. Nagy valószínűséggel a férjem eggyel elnézte a klotyót, de nem emlékezett ilyenre. Szagolgattuk, nem volt húgyszagú, de a fürdő épp egy ajtóval volt arrébb, és a wc a helyiségben elrendezésileg pont azon a ponton, ahol a konyhában a tócsa volt.

Ott nekem is voltak fura álmaim, reggelente, mikor a férjem már elemet dolgozni, folyton olyan élénk álmaim voltak, hogy a társasház folyosóján mászkálok, és sokszor volt, hogy bementem dolgozni álmomban, és csak akkor jöttem rá ,hogy álom, ha valami szokatlant láttam. Annyira ijesztő volt ,hogy végül már eldugtam a kulcsot a szekrénybe, mert attól féltem ,hogy valóban felkeltem, hisz percről percre pontosan végig álmodtam, ahogy felkelek, készülődök, kimegyek az erkélyre rágyújtani stb. Ez utóbbira persze bizonyíték nincs, hisz egyedül voltam, de ezek a dolgok megszűntek, hogy elköltöztünk.

2015. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van durvább is ..ismerek egy nöt aki mászkál is meg eszik is..reggel meg pislog mi aza sok kaja maradék ágyába
2015. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem többször előfordult.

Gyerekkoromban 6-8 évesen volt, hogy éjjel az utcára rohantak utánam a szüleim, mert kisétáltam.

Felnőtt koromban antidepresszáns okozott ilyet. Meztelen sétálgattam az utcán éjjel. Félelmetes volt.

A mai napig előfordul, hogy éjjel eszem , de reggelre nem emlékszem rá, csak a nyomok árulkodnak.

2015. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Emeletes panellakásban élünk. Olyan 10 éves lehettem mikor arra ébredtem hogy lent vagyok az alaksorban és anyám szalad és kiabál utánam. Állítólag azt mondogattam hogy ki kell mennem wc-re, de ahelyett hogy a szobám melletti mosdóba mentem volna kinyitottam az ajtót és lementem 3 emeletnyit a lépcsőház aljába. Ennyi.
2015. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, még régen. Egy ismerősöm 6-7 éves kislánya volt alvajáró. Velük nyaraltunk. Ő az emeletes ágy alsó részén aludt, én felül. Nem tudtam elaludni, ezért fel alá járkáltam. Egyszer csak hallom, hogy a lány mocorog, ezért gyorsan felmentem az ágyamba, hogy észre ne vegyen, mert nem akartam, hogy ő is felkeljen. Eltelt egy kis idő, majd látom, hogy felkel és elindul az ajtó felé, miközben túlvilági szavakat hajtogat.

Néhány értelmetlen szó mellett ilyeneket is mondott, hogy "anya, gyere ne bújj el" (mindezt fáradtan és szomorúan) és újabb furcsa szavak után: "anya félek, gyere elő". Szóval elég félelmetes volt. Ekkor megsajnáltam, ezért elkezdtem lemászni az ágyról. Mikor hozzászóltam elkezdett futni. Kivágta az ajtót és sírva elindult a szüleink szobái felé. Az anyukája elkezdte nyugtatni és lefektették maguk mellé. Másnap elmeséltem neki a történteket, de nem emlékszett semmire!

2015. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi. :)
2015. jún. 17. 23:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy táborban az egyik lány alvajáró volt és kiment pisilni aztán fogat mosott visszament lehuzni a wct lekapcsolta a villanyt és visszament de wgy másik ágyba feküdt vissza aztán k 10 perc múlva megtette ugyan ezt aztán negyed órára rá megint aztán kb egy 2 vagy 3 óra múlva aztán elaludt és reggel nem emlékezett semmire
2015. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és meg le is videóztuk és mindenki röhögött rajta :D
2015. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!