Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik nyáron póló nélkül mászkálnak az utcán/boltban?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 20:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
Biztos nagyon melegük van...
2015. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Strand közelében azt, hogy onnan jöttek, és lusták voltak vinni magukkal. Más esetben azt, hogy piszok meleg van, ezért úgyis csak beleizzadnának. Amikor külföldön voltunk nyaralni, az utcán lévő emberek nagyja póló nélkül mászkált. (A nőktől elvonatkoztatva. :D) Bár volt olyan bolt is, ahova nem engedtek be félmeztelen embereket.

Azokat is meg tudom érteni, akik nem tolerálják, de nekem speciel semmi bajom velük.

2015. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem értem mi baja ezzel bárkinek is, ha meleg van jobb ruha nélkül. Külföldön én is azt láttam hogy semmi baj azzal sem ha a nők shortban meg bikinifelsőben rohangálnak az utcán (nem tengerpart volt). Magyarországon meg a pasikat is megszólják ha nem vesznek fel 40 fokban pólót... pedig semmi gond nincs ezzel.
2015. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 MrPifta ***** válasza:
71%
én inkább legeltetem a szemem a póló nélküli férfiakon :)
2015. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
En csak azt tapasztaltam, hogy itt csak a munkasok, kover oregek jarkalnak polo nelkul...nincs semmi bajom...de fiatalok is levehetnek, hogy legyen miert utcara mennem. 👀
2015. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 piriiiii ***** válasza:
36%

Hogy meleg van.

Ha még jó is a felsőtestük, akkor arra, hogy huhhh... meg hogy meleg van. Meg hogy huhhh...

Meg arra, hogy de jó a férfiaknak, hogy csak úgy mászkálhatnak meztelen felsőtesttel.

2015. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6, felőlem aztán a nők is mászkálhatnak meztelen felsőtesttel :D
2015. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 piriiiii ***** válasza:
71%
Vártam, hogy mikor jön egy ilyen válasz, kedves hetes. :)
2015. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 piriiiii ***** válasza:
33%

Mondjuk, ez most úgy tűnik, hogy egy perccel utána már írtam is, mintha ülnék a gép felett és nézném, hogy na mikor írja már valakiiiiiiiii.

De nem.

2015. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Proli szokás, ráadásul merő céltalan magamutogatás. A tűző napon egyáltalán nem praktikus fedetlen bőrrel mászkálni, aztán leég az ember, meg ott folynak rajta a gusztustalan izzadtságtócsák... undorító.
2015. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!