Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok a helyében?

Ti hogy reagálnátok a helyében?

Figyelt kérdés

Tehát van valaki, most nevezzük Bélának. :D Én sok éve tudom már, hogy ki ő, mert zenész. Egyszer-egyszer beszéltünk emailen, de csak mert én írtam valami rajongói hülyeséget, ő meg nagyon szereti a rajongóit és foglalkozik velük és válaszolt. Egyébként nagyon jófej és kedves ember. Életemben egyszer találkoztam vele személyesen, tavaly. Amiért csak miatta majdnem 2000 km-t utaztam, személyesen várt mikor megérkeztem és elvitt magával a saját kocsijával a koncertjére és egész nap vele voltam. Meg másnap is, szóval 2 teljes napig, megismertem a családját is és nagyon jó volt. Na most megint mennék így 1 év után és meg szeretném kérni, hogy vigyen magával a koncertjére. Mármint úgy mint tavaly, a kocsijával, vagyis sofőrjével..:D Csak ugye azért nem vagyunk mi haverok vagy ilyesmi, csak egy rajongó és a múltkor is annyi mindent tett értem, annyira jó volt és akkor ezek után én legyek telhetetlen és ilyet kérjek?! Azt írnám neki, hogy megyek ekkor és akkor megint a koncertjére, kettőre is és hogy X napon el tudna-e esetleg vinni magával, persze csak ha ez nem jelent gondot neki. Ti mit mondanátok a helyében? Hogy reagálnátok? Elvinnétek? Mit gondolnátok rólam?

Amúgy ő azért nem egy olyan nagy beképzelt sztár, tényleg laza, jófej, kedves és mindig segít másoknak.


2015. jún. 17. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az utóbbi egy évben milyen kapcsolatban vagytok?

Mert ez lenne a lényeg.

Ha azóta is rendszeresen beszéltek,szerintem nyugodtan írj rá.

Ne azt írd,hogy ide-oda vigyen el,csak annyit,hogy mész a koncertjére és esetleg összefuthatnátok.

Aztán majd alakul,el akar-e vinni bárhova.

Lehetőleg ő ajánlja fel,ne te említsd.

Ha nem nagyon beszéltek azóta,hát nem is tudom.

Végül is ráírhatsz akkor is,de ne várj túl sokat.

2015. jún. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Néha beszélünk, havonta kb. Bár most 3 hónalja nem írtunk. De nem tudok olyan helyzetet kialakítani, hogy ő ajánlja fel. Az, hogy összefutunk, az biztos, a koncert után. Ezt tudom. Csak azt szeretném, ha ő vinne el. (Ugyanonnan indulunk, abban a városban szállok meg, ahol lakik)
2015. jún. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!