Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban lányokhoz szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányokhoz szeretnék szólni. Ti hogy reagálnátok a helyében?

Figyelt kérdés

Megírtam a levelet a "titkos imádótól". Informatika óra előtt én maradtam fent utoljára a teremben, aztán egy tábla csoki kíséretében a padjára tettem, ám amikor flértünk a teremben és megpillantotta a levelet, nem fogatdta kitörő örömmel. Alig akart hinni a szemének és az osztályból egyedül őt nem érdekli ez a téma.

szerencse, hogy színészi képességekkel vagyok megáldva ("tanárnő, azért nincs kész a házim, mert az éjjel feltaláltam az időgépet, és egy veloczyraptor megette" :D), úgyhogy senki nem jött rá, hogy én írtam a levelet. De engem zavar, hogy nem érdekli, hogy ki vagyok, zavar, hogy a barátnőivel viháncoltak a levél olvasása közben, de legjobban az zavar, hogy nem sikerült benne kíváncsiságot ébresztenem, nem vágyik megismerni a "titkos imádó" romantikusabb oldalát.

Mint ahogy azt korábbi kérdésemben írtam: barátok vagyunk 7 éve. És a levélben sem zúdítottam rá mindent! Csak azt közöltem vele, hogy egy osztályba járunk, és hogy többet szeretnék köztünk, mint egy barátság (persze minezt szépen megfogalmazva)

Szóval csak ennyi volt a levélben, kedves gesztussal közöltem vele, hogy van fiú, akinek tetszik...

Huh... vélemény?

amúgy 15/F...



2012. okt. 11. 18:10
1 2
 1/13 Fülünyúl ***** válasza:

Tudod, a te korodban ez a vihogásos dolog jellemző a lányokra. Lehet, hogy csak a barátnői előtt játssza meg magát, de igazából érdekelné ki küldte neki a levelet. Csak nem meri kutatni, mert kinevetné a sleppje.

Vagy másik lehetőség, hogy van barátja, csak te nem tudsz róla, így természetes, hogy nem érdekli semmiféle titkos imádó.

Az utolsó lehetőség, hogy béna volt a levél, vagy nevetséges. Bár, azt mondod, nem úgy írtad meg, de ki tudja, lehet hogy másnak más értelmezésben jött le.

2012. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Benézted.
2012. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

kösz a válszt, de...

1. nem a barátnői miatt, ugyanis a többi lány kutataja a tikos imádót, csak az nem akinek kéne :D

2. nincs barátja

3. nem, ugyanis a többi lány szerint (egy-két vihogó kivételével) aranyos, kedves volt... :)

2012. okt. 11. 18:15
 4/13 A kérdező kommentje:
2. hozzászóló, kérlek normálisan... mot ment a piros kéz! :/
2012. okt. 11. 18:17
 5/13 anonim ***** válasza:

ne levelezz, totál gyerekes!

álj elé és mondjad neki hogy mivan, mit szeretnél, ha megpróbálja elnevetni vágj komoly pofát

2012. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

az istenért... pont azért írok levelet, hogy előbb a romantikusabb oldalamat ismerje meg...

plusz ha nemet mondana, akkor többet nem nézhetnénk egymásra barátként... az érthetetlen forma mindenedet...

2012. okt. 11. 18:19
 7/13 anonim ***** válasza:
én is állati zavarban lennék! főleg hogy tudom, miközben olvasom, a srác is tuti figyel engem,meg a reakcióimat.
2012. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kaptam régebben én is ilyen levelet fiúktól és engem se nagyon hatott meg. Nem azért, mert nem szeretem a pasikat, hanem egyrészt minek ugráltassam az agym ilyen dolgok, pláne, ha az illető az osztályba jár, másrészt attól, hogy leírja mit érez nem leszek okosabb, ha nem tudom ki és lehet pont utálom az illetőt, vagy nem jöne, vagy mi van, ha poénból írta? Meg egyszerűen én nem tudok meghatódni az ilyen "romantikus" fiúktól, mindig is utáltam a romantikát, lehet a leányzó is ilyen, vagy egyszerűen ezt a "romantikus hódolós" dolgot nme akarja az egész osztály előtt végigjátszani, mert cikinek érzi. Lehet így is kellemetlen helyztebe hoztad őt a többiek előtt.
2012. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lányok nagy részének nem jönnek be az ilyen levelek meg a romantika, attól függetlenül hogy a szülők meg a filmek meg a sztereotípia ezt sulykolja mindenkibe.
2012. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én félnék, hogy valaki csak szívat, így direkt úgy tennék, hogy nem is érdekel a dolog meg ilyesmi.

Sőt, ilyen velem volt is.

A töri könyvembe tettek egy szerelmes levelet, óra közepén találtam meg, mikor olvastam mindenki lesett, de direkt úgy tettem, hogy jóvan lesz*rom, és kész, és jól is tettem, mert csak szívatás volt. Szóval biztos nem kezdenék el nyilvánosan nyomozni.

2012. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!