Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki csupa...

Szerintetek ha valaki csupa egyfajta színű ruhában van az hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Csupa zöld, vagy kék, ilyesmi, csak maximum más-más árnyalatúak a különböző ruhadarabok.
2015. jún. 18. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mhát furán de végülis különleges stilusa van..a sulinkba is van egy tanár aki ilyen szinekbe öltözik de akk pl narancs cipo narancs harisnya narancs szoknya narancs feldő és egy naranycs hajpánt hát elég fura
2015. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pl. szinte mindig feketében vagyok. Fekete, sötétszürke, fehér. Ezek jöhetnek szóba.


Hogy néz ki? Nekem tetszik, ez a lényeg.

Nyilván vannak akik a színesebb dolgokat szeretik, meg vannak, akik nem.

2015. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rajtam mindig fekete van vagy farmer de hát ha ezt szeretem végülis ha az tetszik neki miért ne?
2015. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fekete poló + Farmer . Ez egész évben
2015. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan néz ki, ez mellékes, ez inkább a személyiségre érdekes, egy stílusra ad okot. Sokszor szeretem az ilyen embereket, mert valamiért biztonságérzetet adnak. Nekem egy időben valamiért a khaki szín volt a nyerő, és magabiztos voltam benne. Pont ezt a magabiztosságot érzem azokon az embereken, akik ragaszkodnak egy színhez, és épp ettől nekem is magabiztosságot adnak, mert nem érzem, hogy ma másképp viselkednének, mint tegnap.
2015. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem fekete, sötétkék szürke kombó. Esetleg sötétbarna. Most vettem piros és vajszínű toppot, hogy kibillentsem kicsit magam. De például rószaszínt, csibesárgát, kínais zöldet, meg ezeket csiricsáré kínai boltos színeket le sem veszem a fogasról. Persze én is kínaiban vásárolok felsőket, de a diszkrétebb, strasszmentes ruhákat, színeket.
2015. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!