Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szívesen csinálnátok ilyen...

Ti szívesen csinálnátok ilyen ijesztgetéseket az emberekkel, mint az ilyesmi videókban? Mit gondoltok róla?

2015. jún. 19. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem csinálnék.


Mert ha velem csinálnák, megijednék vagy szégyellném magam, és tudom, hogy ez rossz érzés, és nem akarnám, hogy más is érezze ezeket.


Kivétel ez alól, ha előre meg van beszélve, mint pl. Jackass. Ott is ha összekerültek, mindenki cseszegetett mindenkit.

2015. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, elég nagy szemétségnek látom ezeket az ijesztgetáseket, pld humorosnak tűnhet, hogy a pasi/csaj összecsinálta magát, de tudják, valaki infarktust kap és a hülyeségük miatt meghal pld, felelőtlenek és büntetném az ilyen videó készitőit
2015. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem akarnám hogy agyonverjenek :D ki tudja, lehet valaki nem ijedne meg :D

amúgy nagyon komolyak, így hogy nézem röhögök, de ha megtörténne velem én a világból kiszaladnék

2015. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is szeretem az ilyen prankolós videókat de ez baromi vicces :D
2015. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 akoos válasza:
hát ez haláli xDDD én szívesen kipróbálnám
2015. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenbe mindig azt várom hogy mikor fognak ki egy olyan embert aki mondjuk nem ijed meg hanem beveri a képüket. Vagy esetleg Amerikában pisztolyt ránt. Akkor nem lenne olyan poén.
2015. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. Azt, hogy én szétverném azokat a rosszindulatú, elmebeteg embereket, akik ezt kitalálták és megvalósították.

Tudtad, hogy évenként van egy olyan felmérés országonként, hogy a magára hagyott babakocsit (amiben baba van) hányan néznek meg vagy próbálnak segíteni? Volt egy videó, ahol ezt megcsinálták, csak amikor odamentek megnézni a síró gyereket akkor a "baba" rájuk támadt. És ha valaki emiatt nem megy oda egy éles szituációban? Vagy amikor egy lány lehajtott fejjel este egy parkban zokog és valaki odamegy megérdeklődni, hogy tud-e segíteni, a csaj meg maszkban, baltával üldözni? Soha többé nem mennék ezentúl így oda senkihez.

2015. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez nagyon nagy! de az tuti ha velem csinálnák én befosnék :D

de nem próbálnám ki, bármennyit is röhögök ezeken videókon.

szegény áldozatok.. :/ :)

2015. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!