Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elméletben hogyan kell lefizet...

Elméletben hogyan kell lefizetni egy vizsgabiztost?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy nem tennék ilyet, és kérem senki más se tegyen, mert törvényellenes, ráadásul etikátlan! Csak elméletben vagyok rá kíváncsi, hogy egy forgalmi vizsgán hogyan lehetne lefizetni a vizsgabiztost, mert gondolom nem úgy megy mint a karikacsapás, előtte ki kell puhatolni valahogy, hogy vevő e a dologra stb.
2015. jún. 19. 16:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Jô kérdés... De szerintem ,ha rakerdezel az ugyanolyan ciki,mintha egyszeruen csak kicsapnad az osszeget,de visszautasitja.... En ha lefizetnèk vkit,nem biznam a veletlenre,kiraknèk egy magasabb osszeget
2015. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Az mennyit jelent?
2015. jún. 19. 16:28
 3/26 anonim ***** válasza:
Ezt az oktatóval szokás megbeszélni, nem közvetlenül a vizsgabiztossal, az oktató a közvetítő. 20 körül minimum készülj, sőt felette. :S
2015. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
"Elméletben hogyan kell lefizetni egy vizsgabiztost?" Így: tessék itt van 100K teljesen megbízható forrásból, na vedd el, csak engedj át a vizsgán. Ne! A telefont ne....! "Halló, rendőrség..." xDDDDD
2015. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%

Elméletben úgy, ahogy csak akarod.


Gyakorlatban meg úgy, ahogy fentebb a kolléga írta, meg ahogy én is csináltam: megbeszéled szépen diszkréten négyszemközt jóelőre az oktatóval, neki adod oda a pénzt, és ő adja majd oda vizsgabiztosnak.


"Etikátlan" - hát persze.

De mindenki nyugodtan döntse el, hogy van-e kedve jó etikusan hatszor vizsgáznia jó sok pénzért meg szétdühöngenie magát jó etikusan, vagy feladja a magasztos, gerinces elveit, amelyhez NYILVÁN az élet minden területén annyira mereven ragaszkodik. ;)

2015. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Az oktatóm nem lenne benne
2015. jún. 19. 16:49
 7/26 anonim ***** válasza:

5-ös

Nem rossz,hogy sosem tudhatod meg,hogy sikerült volna-e?

Màr értem miért van az utakon annyi barom..biztos ök is lefizették a vb-t

2015. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ötös érdekes hogy én elsőre átmentem. :) Pedig nem nyaltam senkinek, nem ismertem előtte az oktatót sem, a vizsgabiztost a vizsgán láttam először.


Csak tudod, tudni kéne vezetni. :)

19/F

2015. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Talán ha mondjuk nem hülyeségekért buktatnák meg az embert, hanem valóban azt néznék ki vezet biztonságosan akkor nem kéne senkit lefizetni. És esetleg ha valakiről kiderül, hogy alkalmatlan az autóvezetésre akkor mondjuk az állam visszafizeti neki az eddig jogosítványra költött pénzét.
2015. jún. 19. 17:09
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

#7:


"Nem rossz,hogy sosem tudhatod meg,hogy sikerült volna-e?"


Sikerült. Ott van a jogsi a tárcámban.


"Màr értem miért van az utakon annyi barom.."


Sok barom az utakon azért van, mert annyi eszük van, mint neked.

Az írásjelek után meg tegyél légy szíves egy szóközt, mert így nagyon kilóg a lóláb, hogy ki a barom.

2015. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!