Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk, ti nem tartjatok gaznak,...

Fiuk, ti nem tartjatok gaznak, ha egy lany reszeg?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Akárki részeg, én annak tartom, ez nem nemfüggő.
2015. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A korulmenyektol fugg.Ha ujev van vagy valamilyen unnep akkor ok.
2015. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

Dehogynem.

Alapjaiban véve a nagyszájú, meg közönséges nőket nem nézem nőnek, az alkohol meg rendesen előhozza ezt bármelyik nőből.

2015. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Hmmmm, engem talán egy kicsit jobban zavar, ha egy fiú részeg, mert ha mondjuk egy sötét utcán összefutok egy csorda részeg 20 évessel, bennem van a félelem hogy; nem is tudom, teszem azt megvernek, vagy megerőszakolnak... Esetleg mindkettő.

Forgalmas helyen élek, és sokszor tapasztalom, hogy részeg férfiak kötözködnek egymással, vagy csak magukban ordibálnak a házam előtt.

Meg ha egy szórakozóhelyen vagyok, és valamiért egyedül maradok, és meglátok egy részeg pasit, nem arra gondolok, hogy "fuj, tökre leégeti magát ezzel a viselkedéssel" hanem inkább ara, hogy "jó ég, nehogy idejöjjön"


Ez egy kicsit talán gázosabb, de ez csak az én véleményem..

2015. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Főleg, ha az ágyamban fekszik. Szeretek részeg nőkkel/lányokkal szexelni. Sokkal rámenősebbek és vadabbak olyankor.
2015. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Vmi egyenjogúságról beszélnek már egy ideje a nemek között...vagy rosszul tudom?
2015. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!