Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tartjátok gáznak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok gáznak, ha valaki a 3. házasságában él?

Figyelt kérdés
Ha megtudjátok ezt egy pasiról, mennyire nézitek le?

2015. jan. 18. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel a dolog, lelke rajta.
2015. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Ez ma már tök normális!
2015. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
egy házzaságot sem szeretnék. :D és szerintem nem gond, de ügyelj rá hogy ne legyen ebből 4. :D 15/f
2015. jan. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Remélem, te is úgy otthagytad a gyerekeid, mint engem az apám. Biztos, hogy messzire elkerülnélek.
2015. jan. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem elég egy sima párkapcsolat? Miért kell feltétlenül megházasodni még harmadszorra is? Sosem értettem... Lehet egy pár boldog életül végéig akkor is, ha nincs róla papír.

Persze nem zavar, csak nem értem a miértjét.

2015. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindegyik házasságból van gyerekem, de nem hagytam el őket. Minden nap találkozom vagy beszélek velük, rendesen nevelem őket mint egy normális apa. Csak úgy érzem, hogy elítélnek az emberek.
2015. jan. 18. 23:54
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Nevetnék rajta. :D

Minek követted el harmadjára is ugyanazt a hibát? :D

2015. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez csak nézőpont kérdése.

Jelezheti azt, hogy házasság szédelgő vagy, de aki azt gondolja az nem normális, mivel vannak gyermekeid a házasságokban, tehát te hosszú távra terveztél.

Így marad a másik lehetőség, hogy régimódi típus vagy, ahol neked fontos, hogy a szerelmeteket felvállalod az állam előtt is. A mai fiatalság nem érti, hogy a csonka családban születő gyermekeket régen "meghurcolták", psichológushoz küldték ...stb.

Bizony, mert házasság nélkül csonka családnak számított.

Nincs veled semmi baj, nem találtad meg az igazit.

Azt tanácsolom, hogy állj meg egy pillanatra, szedd össze mi miért történt, és rájössz miért nem működött eddig.

Hasonló cipőben járok, és én most boldog kapcsolatban élek (3. házasság).

Segítek:

Kevés a szerelem, kevés a testi/lelki vonzódás, kell egy minimum közös közös érdeklődés, és hasonló legyen az élethez való hozzáállása.

Egy szóval, hasonló típus legyen mint te, különben sosem fog működni!

2015. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
lesz 4. is ebből
2015. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ha így jött össze neki az élet... ez van.
2015. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!