Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te hogy nem halnál meg?...

Coolhc kérdése:

Te hogy nem halnál meg? Melyik az a halál mód amit nem szeretnél magadnak ha választanod kellene? És mi az amit választanál ha muszáj lenne?

Figyelt kérdés
Én például nem szeretnék vizbefulladni.és ha muszály lenne választanom valami gyors halált választanék és ti?(a kérdés elméleti nemkivánom senki halálát és a magamét se pusztán érdekel ki mit gondol erről!!)

2015. jún. 20. 22:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
90%

Én rákban nem szeretnék meghalni. Voltam önkéntes segítő rákos öreg néniknél és borzalmas. A végén nagyon szenvednek, főleg a kemósok. Volt egy, akinek az oldalán volt daganat és ott röpködtek rá a muslincák és olyan szaga volt, mint az erjedt gyümölcsnek. Ezek az emberek elképzelhetetlen és őrületes kínokat állnak ki, csak fekszenek és szenvednek, van aki hónapokig. wc-re se tudnak kimenni, ne így nem akarnék meghalni.

Ahogy megakarnék: álmomban, fulladás (az is viszonylag hamar lefut, messze nem olyan mint a rák), éhen halás (a végén már nincs éhségérzet és állítólag halózol, fájdalommentes), vagy szívroham, az is gyors.

2015. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Égéses és fulladásos halált nem szeretnék.

A drogtúladagolás kellemes halálnak tűnik, bár még nem éltem ilyen szerekkel úgyhogy nem tudom hogy működik pontosan a dolog.

2015. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy #21-es, a fulladásos halál elég sokáig is tarthat és elég fájdalmas is. A szívroham előtti percekben pedig hihetetlen félelmet érez az ember, szóval az se túl kellemes elvileg. De abban biztosan igazad van hogy a rák az egyik legrosszabb halálforma.
2015. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok megfulladni. A másik ilyen a karóba húzás. Napokig csak lenni és szenvedni egy karón majd kilehelni a lelkem... borzalmas. Azt hallottam, hogy a levágott fejek pár másodpercig még élnek. Ez érdekes lehet, ha úgy adódik és tudom, hogy nem sokára meghalok, én lefejeztetném magam. A masik halálnem ami foglalkoztat az, hogy szkafander nélküli űrsétát teszek. Elvileg ilyenkor is élvezhetem még a súlytalanságot pár másodpercig. Illetve a harmadik amit választanék ha tehetném, hogy egy harckocsi ágyúja a hasamnál kettészakítja a testem. A Sztálingrád című filmben láttam, biztos különleges érzés lehet...
2015. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Legnagyobb rémálmom az élve eltemetés. Egyszerűen borzalmas belegondolni is.

Meg minden ilyen bezártsággal, éhen halással kapcsolatos halál, aminél tehetetlen vagyok és lassan várom, hogy rohadt sok idő múlva meghaljak.

Az élve elégés is félelmetes.


A drogtúladagolás és a szénmonoxidmérgezés talán a legenyhébbek nekem. Csak ne fájjon, az a lényeg.

2015. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Aztakutyamindenit de sok válasz jött mindenesetre jó látni hogy még nemtaláltak ide az emo-sok és a válaszolók nagyrésze normális válaszokat ad.


#16 a cián-kapszula állitolag egyáltalán nem "fáj" egy pillanat az egész és meg se érzi az ember(még nemprobáltam csak hallotam)


#19 nemes gondolat


#20 én se szeretném ha ledegradálnák a halálomat


#21 rákban én se szívesen halnékmeg(meg másban se még)


Akik válaszára nem válaszoltam azokkal vagy eggyetértek vagy nemtudok hozzá mit füzni.

2015. jún. 21. 20:42
 27/34 A kérdező kommentje:
apropó áramütést még nemis említette senki...
2015. jún. 21. 20:46
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Amit nagyon nem szeretnék: olyan eset áldozata lenni ami után tudom, hogy meghalok. Pl:kizuhanni egy repülőből, bentrekedni egy égő házban, hosszú percekig tartó elvérzés, kikötnek a vonat elé vagy mondjuk súllyal a lábamon bedobnak a vízbe stb. Ezeket leszámítva bármi jöhet ami váratlan és gyors, pl: álmomban, golyó a szívembe vagy tőlem akár atombomba is zuhanhat közvetlen mellém, abból se sokat vennék észre.
2015. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
90%
autó balesetbe és tűzvészbe egyáltalán nem szeretnék meghalni. Ha pedig választanom kell akkor felakasztanám magam vagy felvagdosnám az ereim.
2017. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretném ha felakasztanának, az nagyon gyors. Pár másodperc múlva már nem lenne eszméletem, tudatlanul lógnék és amit művelnék, az nem élve lenne. Én nagyon kötélpárti vagyok.
2019. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!