Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor megvalósulhat az álmom, akkor elbizonytalanodom?

Figyelt kérdés
Most konkrétan arra gondolok, hogy azt tanulom, amivel szeretnék foglalkozni. Már a vizsgára készülök, lassan kezemben a bizonyítvány, de elbizonytalanodom, hogy biztos ezt szeretném én? Pedig amikor elkezdtem, teljesen megvoltam erről győződve, hogy ez a nekem való, meg már régóta ezt szeretném csinálni. Most itt vagyok, és nem vagyok benne biztos.
2015. jún. 21. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem az egész életem erről szól, üdv a klubban :)
2015. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ez így mással is, semmi baj nincs ezzel, de most már ne a cél előtt egy méterrel bizonytalanodjál el, csináld csak végig, amit elkezdtél, utána ha mégsem jön be a dolog, biztos lesz rá mód, hogy kitanulj valami más szakmát, vagy keressél másmilyen jellegű munkát, nem mindenki a szakmájában dolgozik. Nagy kalappal, sikerülni fog! :)
2015. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ez az első eset, az előző szakmám tényleg nem a szívem csücske, de a mostait imádom. Mégis ugyanaz az érzés van bennem, mint az előzőnél volt, amikor levizsgáztam belőle. :D De megnugtató, hogy ezzel nem vagyok egyedül, viszont jó hülye vagyok, hogy nekem semmi sem jó. :DD
2015. jún. 21. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!