Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem szeretnék szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék szakítani, lassan hat éves a kapcsolatom. De néha elbizonytalanodom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátom nem dolgozik (egy két alkalmi mnkája volt eddig) a sulit most próbálja befejezni (én 23/l ő 24/F ) . Igénye lenne az összeköltözésre, de mivel nem keres nincs rá esély a közeljövőben. Pár éve kiderült hogy alkalmi szerhasználó, így nehéz helyzetbe kerültem, mert nehezen tolerálok foglalkozásom ellenére, így a kapcsolati egyenlőséget úgy próbáltam kompenzálni, hogy gyakran találkozom a fiú ismerőseimmel. Ha próbálok róla beszélni csak veszekedésbe torkollik, ezért inkább nem érintünk kellemetlen témát és így jól elvagyunk mondhatni. De arra várok hogy hátha lesz pozitív változás, mert reménykedem hogy idővel "felnő" mert a szerelem megvan. Vagy csak túl naiv vagyok?

2015. ápr. 19. 03:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Idővel mindenki megváltozik. De a kapcsolatot nem lehet húzni, és várni arra az időre amikor ez a változás bekövetkezik. Lehet hogy a változás csak akkor következik be a szétmegy a kapcsolatotok, és később akár újra összejöhet.

De az is lehet, hogy találsz egy számodra sokkal megfelelőbb partnert, akivel örökké boldog leszel. A soros tartogat meglepetéseket, a kérdés hogy kihasználod e? ;)

2015. ápr. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Toryy ***** válasza:
naív vagy
2015. ápr. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Toryy ***** válasza:
*naiv
2015. ápr. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Pár éve kiderült hogy alkalmi szerhasználó, így nehéz helyzetbe kerültem, mert nehezen tolerálok foglalkozásom ellenére, így a kapcsolati egyenlőséget úgy próbáltam kompenzálni, hogy gyakran találkozom a fiú ismerőseimmel."


Mi van? Vagy ötször átfutottam ezt a mondatot de gőzöm sincs hogy mit akarsz mondani.

2015. ápr. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Hát még ha oda írja a kérdező hogy: " meg minden".
2015. ápr. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Inkább mégis csak szakíts.


Túl naiv vagy.

2015. ápr. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hajnalba már nem ment úgy a fogalmazás... Tehát hogy a barátom heti rendszerességgel szív herbált már évek óta, meg alkalomadtán még más stimuláns jellegű dologat is. Szociális munkásként dolgozom, és gyakran találkozom szenvedélybetegekkel, melyek felé végtelen megértéssel fordulok, de ha róla van szó akkor görcsbe rándul a gyomrom, és nem tudok vele higgadtan beszélni a dologról. És nem tudott sosem úgy kiengesztelni úgymond, ezért én kezdtem el flörtölni pasikkal, csak hogy kicsit úgy érezzem hogy én is teszek annyi rosszat felé mint ő felém. Mert nagyon szeretném, ha valahogy helyre jönne a dolog kettőnk közt. Igen azt hiszem tényleg túl naiv vagyok.
2015. ápr. 19. 15:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Na igy mar ertheto!


Hat ez baromi gazos.. O igenytelen modon szivja azt a szart es az sem erdekli hogy teged bant a dolog, te meg szandekosan bantod hogy "egyensulyban" legyetek. Egyaltalan nem vagytok el jol csak nem beszeltek ezekrol a problemakrol.

2015. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mrc1 válasza:
Ha azzal próbálod egyenlőre hozni a helyzetet, hogy a fiú barátaiddal találkizol, csak még jobban arra fogod ösztönözni, hogy szerhez nyúljon. Főleg úgy, hogy ha eljezd féltékenykedni, próbálja a negatív érzéseit a szer mögé csúsztatni, és lehet, hogy a heti alkalom napi rendszerességhez fog vezetni. Ha több éve használja azt a szart nem értem, miért csak most fordult meg benned ez a gondolat, ha szereted, el kell fogadnid, hogy a tűzzel játszik, vagy próbáltok közös dűlőre jutni, vagy felejtsd el és jeress magadnak mást
2015. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mrc1 válasza:
Az elgépelésekért pedig elnézést kérek.
2015. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!