Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bejelöljem?

Szerintetek bejelöljem?

Figyelt kérdés
kosarazom. kb. 3-4szer játszottunk egy adott csapattal. volt pár szimpi játékos az egyiket facebookon meg is találtam kb. 1-2 hónapba telt de megtaláltam. most viszont félek bejelölni de az egyik csapattársam is bejelölte szerintetek bejelöljem? ha megkérdezi honnan ismerjük egymást akkor azt írjam hogy játszottunk már egymás ellen? és ha netán egy meccsen újra találkoznánk nem lenne kicsit ciki?
2015. jún. 22. 20:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

egyébként lány vagyok.

és a csapattársam aki bejelölte az fiú

2015. jún. 22. 20:31
 2/13 A kérdező kommentje:
és a fiút vissza is jelölte. és beszélgettek is már
2015. jún. 22. 20:32
 3/13 anonim ***** válasza:
jelöld be..vagy visszajelöl vagy nem vagy megkérdezi vagy nem... ha nem jelölöd be sosem tudod meg ha bejelölöd megtudod...jobb biztosra tudni valamit mint azon agyalni hosszú időn keresztül,hogy mi lett volna ha
2015. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
csak félek a reakciójától.
2015. jún. 22. 20:38
 5/13 anonim ***** válasza:
nem tudom,hogy szól pontosan az idézet de ha jól emlékszem így: aki megpróbálja az veszíthet de aki meg sem próbálja már veszített
2015. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

akkor bejelölöm.

Köszönöm!!

csak nem vagyok valami szép és ezért félek egy kicsit:( de megprobálom. bár semmit nem akarok tőle csak szeretnék "ismerkedni" a nyári edzőtáborra.

2015. jún. 22. 20:48
 7/13 A kérdező kommentje:

még nem mertem:(

annyira félek a leégéőstől.

pedig jelöltem már be kosarast aki tetszett akkor.

ő pedig nem mégse merem visszajelölni

2015. jún. 22. 21:26
 8/13 A kérdező kommentje:
bejelolni bocsánat
2015. jún. 22. 21:27
 9/13 anonim ***** válasza:
ugyanmár :) ne légy nyuszi jelöld be ez csak a facebook senki nem harapja le a fejed ha bejelölöd..ne parázd túl :)
2015. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

bejelöltem most tényleg:)

nem lesz ciki ha bejelölöm ugy hogy semmit nem akarok tőle?

2015. jún. 22. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!