Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bejelöljem FB-n...

Szerintetek bejelöljem FB-n ismerősnek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel ugyanabba a suliba jártunk. Én 4.osztály után eljöttem abból az iskolából, ő kiballagott. Ő most 12.osztályos én 8.osztályos vagyok. Szinte mindenki úgy emlékszik rám hogy csöndes, visszahúzódó vagyok, alig mertem megszólalni stb. Azóta elköltöztünk, megváltoztam igaz most is csendes vagyok de van önbizalmam ami eddig nem volt :( Kis iskola volt kb. 100 tanuló, mindenki elég 'nyomoréknak' tartott. Viszont a lány elég 'menő'. Az ő anyukája és az én anyám ismerik egymást, elég jó ismerősök. Nem tudom bejelöljem-e mert a nagyobbik öccse is piszkált a suliba. És attól félek hogy pletyka leszek hogy egy 'nyomorék' miért jelöl be egy 'menőt'. Mamáék még a faluba laknak szóval sokszor szoktam még odajárni. A lánnyal csak köszönő viszonyban voltunk. A volt osztálytársaim viszont nagyon sokat beszélgettek vele.

Segítsetek! Most eléggé gyáva vagyok :(

14/L


2015. ápr. 13. 19:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Te most lezbi vagy?


Vagy mi...

Amúgy, miért ne jelölhetnéd?

Sokan már azok alapján jelölnek, hogy megláttak valakit az utcán... és akkor már ismeri.

2015. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Miért lennél már "nyomorék" ?

Legyen kicsit több önbizalmad, ahogy, meg amiket leírtál, semmi okod nincs rá, hogy ilyen félős legyél. :)

2015. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miért lennék leszbi? Úgy gondolom mivel elég kicsi falu szinte mindenki ismer mindenkit. De akkor is félek :(
2015. ápr. 13. 19:18
 4/17 petizacc ***** válasza:

"A lánnyal csak köszönő viszonyban voltunk."

Akkor mi a fsznak jelölnéd be, ha nem is beszélgetnétek egymással?! Azért, hogy eggyel több legyen?

2015. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
aha!
2015. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem lehet normálisan válaszolni?

Nem, nem azért jelölném be hogy több ismerősöm legyen. De akkor nem jelölöm be.

2015. ápr. 13. 19:43
 7/17 anonim ***** válasza:
Istenem,ezen agyaltál eddig?:D
2015. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Istenem, miért nem normális választ adni?
2015. ápr. 13. 19:49
 9/17 A kérdező kommentje:
*miért nem lehet
2015. ápr. 13. 19:49
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát jelöld,nem fog megenni téged
2015. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!