Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bejelöljem ismerősnek, vagy ne?

Bejelöljem ismerősnek, vagy ne?

Figyelt kérdés

Egy éve egy megyeszékhelyre költöztünk, de nem ide járok iskolába, így nem ismerek senkit(csak látásból, a szüleim munkája miatt).

Eljárunk konditerembe kb negyed éve a szüleimmel +két szomszédunkkal. A teremben vannak nagyjából velem egykorú srácok, akikkel jó lenne összebarátkozni. Az egyiket megtaláltam Facebookon. Szerintetek jelöljem ismerősnek? Csak köszönőviszony van köztünk, nem igazán beszéltünk még. Vagy inkább személyesen, ha egyedül leszek?

Semmiképp sem szeretnék tolakodó lenni, sem úgy tűnni, mintha nyomulnék, egyszerűen csak jó lenne a saját korosztályombeli emberekkel is barátkozni, főleg, hogy itt a nyári szünet lassan.

Mit tanácsoltok, hogy barátkozzam? :)



2015. máj. 26. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem veszítenél vele semmit. :)
2015. máj. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem először beszélj vele legalább néhány szót élőben.Hogy mégis legyen mire alapoznod hogy miért jelölted be.És ha rákérdez fészen hogy honnan az ismeretség,akkor tudod mondani velem beszéltél ma délután a kondiban erről meg arról és máris van téma. :)
2015. máj. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak én nem látom vagy tényleg nem írtad le a nemedet? Nem mindegy, mert ha fiú vagy (szerintem nem :D) akkor simán edzés közben odamehetsz hozzá egy kis dumálgatásra. A téma lehet bármi pl. edzés stb. Ha lány, akkor inkább kérj egy kis segítséget és ha látod rajta, hogy veszi a közeledést akkor elkezdhetsz vele beszélgetni. :D
2015. máj. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért nem merek hozzá odamenni, mert más társasággal járunk le(de egy időpontban) bár ő néha egyedül van, mi mindig 3-5-en. Szóval még azt sem mondhatom, hogy segítség kell.:D Recepciósokkal jóban van, ők pedig meg vannak nekem Facebookon ismerősnek, meg mégegy srác is meg van a teremből, aki megint csak egy másik társasághoz tartozik(de velük nem s
2015. máj. 26. 00:22
 5/7 A kérdező kommentje:

zívesen barátkoznék, felfújt állatok, de nem is ezért, hanem mert idősebbek, mint én, ugyan nem sokkal, de azért számít az a pár év is)

18 vagyok, a "célszemélyek" meg olyan 18-20 körüliek.

Na szóval annyit akartam ezzel mondani, hogy 3 ember ismerősöm Facebookon a teremből, de ennél többel beszélgettem már,akik megszólítottak, viszont ők kb 30-40-es korosztály. Nem lehet, hogy az én korosztályom azért nem szólít meg, mert félnek,hogy udvarlásnak veszem? Vagy a társaságom miatt?(többi megszólítót nem zavarta a társaság)

Vagy nem vagyok nekik szimpatikus? Azt hiszem, kicsit túlmisztifikálom ezt a kérdést....

2015. máj. 26. 00:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben akinek tudod a nevét és szokott köszönni azt jelöld be nyugodtan de aki nem köszön magától vagy nem tudod a nevét azt csak egy beszélgetés után jelöld.
2015. máj. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2015. máj. 26. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!