Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudok nyugodt maradni?

Hogyan tudok nyugodt maradni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat udegeskedem minden nap szinte kihagyas nelkul sajnos ez vegett elveszitettem sok baratomat. Nagyon sokat stresszelek a melo, az egeszsegem es otthin a csalad miatt. Tudnatok segiteni hogyan tudnam levezetni a feszuktsegemet amivel nem kell "segitsegert" fordulnom? Tudom pszichiater, idegeskedjek kevesebbet, setaljak, kossem le magam.. ezek megvoltak de ha hirtelen olyan ideges leszek hogy valakinek nagyon szivesen neki mennek ^^ abban a pillanatban mit tudok csinalni hogy pillanatok alatt lenyugodjak? Sajnos eleg agressziv vagyok minde kivel es pillanatok alatt a semmin felhuzom magam Ez nem jatek es nem vicc, kerlek csak olyan valaszokat adjatok adjatok ami tenyleg tud segiteni, vagy aki volt mar hasonlo helyzetben. Koszonom

2014. nov. 4. 00:11
 1/2 anonim válasza:
Elsonek is szerintem ha tudod mi a baj akkor azt magadban kell megvaltoztatni. Biztos menni fog csak ido es akarat kerdese. Vagy kuzdosport. Nekem is volt hasonlo, de mostmar halalnyugodt tudok maradni max rondan beszelek. Ne foglalkozz semmivel.
2014. nov. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Enis gondolkoztam kuzdo sporton dr itt annyira nem egyszeru elmenni sajnos, nem MO.-on elek. En is csunyan beszelek, mostanaba megjobban mint eddig es erzem hogy kezd ra menni az egeszsegem is.. Koszonom szepen a valaszt
2014. nov. 4. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!