Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek rá jöhetnek?

Szerintetek rá jöhetnek?

Figyelt kérdés
Panelban lakok, az egyik szomszédommal eléggé roszban vagyok. Már odáig fajult hogy nem vitte le a kukámat mikor ő volt a soros és ott maradt a tárolóban tele szeméttel. Erre nagyon mérges lettem szóvá is tettem neki. 1 héttel később este mikor már senki nem járkált a lépcsőházban, odasz@rtam egy elég nagy adagot az ajtaja elé. Csak arra kaptam magam hogy rendőrök mászkáltak másnap, szerintetek rájöhetnek hogy énvoltam, ezért milyen büntetést kaphatok ha kideürl

2015. jún. 26. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ez nem kamu,szégyelld magad.

Nagyon intelligens lehetsz...

Remélem rájönnek és kapsz egy jó nagy pénzbírságot.

2015. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a szemét mikor 1 hétig kellett bajlódnom a szeméttel mert dugig volt a kuka amit az a szemét nem vitt ki megérdemelte
2015. jún. 26. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk megérdemelte a kedves szomszéd. Fura, hogy ezt mondom mert elítélem az ilyen galád cselekedeteket, de a kuka-téma engem is kiborítana. Szerintem nem fog kiderülni. Ha gyanakodnának már kopogtattak volna az ajtódon. Hontalanra, kisgyerekre vagy kutyára fogták. Ha a szomszéd hívta ki őket, akkor nagyon hülye lehet. A rendőrség nem fog intézkedni kaka-ügyben. Kamera nincs fent?
2015. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs kamera, már többször cseszett ki velem de ez volt a legaljasabb húzása, a rendőrök már elmentek nem tudtak mit csinálni:D
2015. jún. 26. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Te jó Isten :D Hát én beszartam ezen a sztorin X"D
2015. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért legközelebb óvatosabb legyél! Inkább postázz el neki egy jókora kutyaszart befőttes üvegben, csak ne hagyj bizonyítékot!
2015. jún. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!