Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy ez a...

Miért érzem azt hogy ez a világ amibe most élünk egyre rosszabb és rosszabb lesz? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés
Csak egy szempont a sok közül:Mióta léteznek okos telefonok szamítógépek sokkal unalmasabbnak tűnik minden az emberek kevesebbet járnak ki mint régebben. 50-40 éve lehetséges jobb lett volna születni?Akkor jobban figyelt mindenki a masikra?

2015. jún. 28. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:

én ezt nem gondolom így nagyon sokan járnak most is ki mindenfelé szerintem nem lett rosszabb csak most egy globális információ áradat van és haramarabb megtudjuk hol mi történt illetve azt is hogy nagyon messze mi zajlik régebben ez ugye nehezebb volt amikor nem volt még Internet se TV


persze néha túlzásba is visszük de azért a világ javul :)

2015. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez is változó. Így is rengetegen jönnek mennek, rendezvényekre, összejövetelekre, vagy csak lógni a haverokkal.
2015. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

pl 40 50 éve történt egy eset amerikában amikor egy 7 éves néger kisfiút javítintézetbe küldtek mert arcon puszilt egy 9 éves fehér kislányt


szerintem régen még rosszabb volt mert akkor rengeteg faji megkülönböztetés volt valamint a társadalmi rangok is sokkal többet számítottak és jobban lenézték egymást

2015. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De valamivel azert csak kevesebbet mennek ki az emberek mint mondjuk 10-20 éve vagy nem?:0
2015. jún. 28. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem :)
2015. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagy akkor nagyon sokan vannak magyarországon mert én rengeteg embert látok nap mint nap fiatalok parkokban fetrengenek beszélgetnek mászkálnak padokon ülnek (jó azért az okostelefon a kezükbe) mert fotózkodnak de nemhinném hogy ez jobban elszigetelné az embereket
2015. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3: Régi szép idők...
2015. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Minden változik, és senki sem az, aminek látszik

Kétszer egy virágot nem téphet le senki újra" - Kowa

2015. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszabb volt régen és most javul.
2015. júl. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!