Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha valakin...

Mit gondoltok arról ha valakinek színes a haja?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ha például ilyen színű hajú lányt láttok az utcán ti mit gondoltok? Anyukám azt mondja, hogy az ilyen lányokat nem veszik komolyan, "könnyű lányoknak" tartják. Arra gondoltam hogy majd az egyik vakációban befesteném ilyenre a hajam (16-17 évesen), de olyan festékkel ami kijön, mert nívós gimibe szeretnék továbbmenni és félek a tanárok véleményétől, meg amúgy is szeretem a saját hajszínem.



2015. jún. 28. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezekhez a hajszínekhez szinte már fehér haj kell. Én már csak az idős néniket bámulom meg akik frizurája konkrétan lila, pink színekben pompázik :D Ezzel persze nem azt akarom mondani hogy őket lenézem vagy elítélem ezért, de fiatalság bolondság. Szerintem a fiatalokon áll igazán jól. Nekem is volt színes hajam, imádtam.
2015. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi gondom nincs az ilyen különlegesebb hajszínekkel, ha jól áll a lánynak akkor meg főleg nincs. Szerintem ez a jövőben sokkal sürűbben fog előfordulni, nem rég láttam egy világoskék, lilás hajszínű lányt nagyon szép volt.
2015. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy jól áljon a börszinedhez mert ha nem akkor kb undorító. Ha megy hozzá akkor szuper.
2015. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek, nekem is néha ilyen a hajam, ha épp színes kedvemben vagyok, de ilyesmit csak fehérre szőkített hajból lehet csinálni. És a szőkítés nem fog kijönni a hajadból.
2015. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kreol színű a bőröm, főleg nyáron. :)
2015. jún. 28. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha jól meg van csinálva, akkor kiemel a tömegből, de ha rosszul akkor eltemet.
2015. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Pl. a linkelt képeknél a kék hajú nagyon tetszetős, a másik meg egy orosz krvának néz ki.

Kb. olyan fíling, mint a gördeszkás lányok, vagy nem tudom mihez hasonlítsam.

2015. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Pfu,valamiért nagyon imádom az ilyen hajakat és az ilyen lányok az egyetlenek,akiket sajnos meg is bámulok.

20

2015. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dáászíp, főleg a pirosas árnyalatú
2015. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!