Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek mennyi idő alatt jött...

Kinek mennyi idő alatt jött be a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés
Egy pár napja, én is komolyan el kezdtem alkalmazni a vonzás törvényét. Minden nap hosszan vizualizálok, át érzem az örömöt, a hálát, jól érzem magam közben, szóval szerintem jól csinálom a folyamatot. A kérdésem azoknak szól, akiknek már hozott komolyabb változást az életükbe. Csak kíváncsiságból érdekel, hogy kinek mennyi idő alatt sikerült. :)
2015. jún. 29. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az általános tömegvonzás törvényére gondolsz?


F=f*((m1*m2)/r^2)

2015. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szia ez váltózó mert van hogy egy két nap alatt bejön ,de van olyan is hogy több hónapig kell vonzani ,és na azon agyalj hogyan csak hogy mi kell .18/F vagyok és egyetértek ezzel a vonzás törvényével nem mindig de gyakran összejön és a jó fele haladsz közbe
2015. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, mi ez a vonzás törvénye? Ez is valami egyháza marhaság?
2015. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm a választ! Utolsó! Ennek nincs köze az egyházhoz, és nem baromság. Ajánlom a Titok című filmet, ott nagyon érthetően elmagyarázzák. :)
2015. jún. 29. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Leírnád röviden, hogy mi is ez? Most már tényleg érdekel!
2015. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
na leírom 2 es vagyok röviden az a lényege hogy azt kapod amit bevonzol szóval mondjuk arról álmodsz hogy elutazól valahova ,de nincs rá pénzed akkor azzal a gondolattal foglalkozol milyen jó lenne ott és be jön ez így bénán hangzik ,de a lényege hogy ne arra gondolj mi nincs hanem hogy mi kell pl nem megy a matek helyett milyen jó lenne ha menne ,ezek a könyvek meg a film tippeket add hogy tedd jobbá az életed és elérj bármit amit szeretnél nekem is elég kamu szagúnak hangzik ,de amikor elkezdetem a jó dolgok fele haladni kicsit érztem meg hát sikerült is pár dolog ,de ez nem egyszerű dolog hogy mindenben a jót lásd de ezek segítenek és tippeket adnak ,bocs ha úgy írm le hogy nem érthető
2015. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!